X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Rozkwitaj w Teatrze - Ikebana

Data publikacji: 16.10.2019

25.10.2019, piątek, godz. 17:00
Laboratorium Twórcze - Lubuski Teatr, Zielona Góra Dla Dzieci

Spotkajmy się całą rodziną przy kwiatach i wspólnie nauczymy się tworzyć fantastyczne kompozycje z roślin!

Rozkwitaj w Teatrze - Ikebana

Na zajęciach poznamy tajniki ikebany. Inspirując się japońską sztuką układania kwiatów, wykorzystamy sezonowe rośliny, by utworzyć własne jesienne kompozycje. Bukiety przygotowywane na zajęciach stają się własnością uczestników. Rodzina przygotowuje jedną kompozycję roślinną. 

Wstępem do warsztatów florystycznych będzie wspólne czytanie książki „Przenosiny” Artura Geiserta. Wydawnictwo Zakamarki. Na wyspie ląduje olbrzymie nasiono. Mieszkańcy wyspy wsadzają je do ziemi. Tymczasem wulkan na wyspie zaczyna coraz bardziej zionąć ogniem… Książka należy do serii HISTORIA BEZ SŁÓW. Historia zbudowana z obrazów pozwala na to, by dziecko, używając wyobraźni i odnosząc się do swoich emocji, znajdowało dla niej własne słowa i tym samym współtworzyło opowieść. HISTORIA BEZ SŁÓW to gimnastyka dla oka, języka i wyobraźni – dobra zabawa niezależnie od wieku. 

W ramach rodzinnych warsztatów „Rozkwitaj w teatrze” czytamy książki i doświadczamy fascynującego świata roślin. Pod okiem florystów i botaników wspólnie zasadzamy rośliny, dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy na temat ich pielęgnacji, eksperymentujemy z wykorzystaniem roślin w ozdabianiu przedmiotów z naszego otoczenia. 

Wiek: 3+  

Czyta i prowadzi warsztat florystyczny: Cezary Molenda, Kwiaciarnia Kuźnia Zapachów

Źródło: Lubuski Teatr

ide29995

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603