X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Redshape Live

Data publikacji: 02.09.2019

28.09.2019, sobota, godz. 18:00
Klub MagnetOffOn, ul. Jagiełły 11., Gorzów Wielkopolski, Bilety: 15 zł - limitowana przedsprzedaż, 20 zł Koncerty i imprezy

Finał Letniej Pozytyvki – Redshape Live


2019.09.28_redshape_plakat_net.jpg

Finał Letniej Pozytyvki zasługuje na odpowiednią oprawę. Nie udało się dwa lata temu na Dni Gorzowa, ale Stowarzyszenie Pozytyvka obiecało, że wróci do Gorzowa i zagra dla Was! Mowa oczywiście o Redshape! Przez ten okres Sebastian nie próżnował i zdążył wydać sporo świeżego materiału dla Delsin Records, Running Back oraz własnego labelu Present. Światło ujrzał także świetny album “A Sole Game” dla wytwórni Monkeytown Records należącej do MODESELEKTOR (OFFICIAL SITE)! 

W międzyczasie zrzucił czerwoną maskę, ale niebanalny styl muzyczny to cały czas jego znak rozpoznawczy. Jego twórczość ciężka jest do sklasyfikowania. Na pewno czerpie garściami z korzeni Detroit Techno rodem z Underground Resistance, blenduje to z nowoczesnymi brzmieniami uzyskując piorunujący efekt końcowy. Znakiem firmowym Redshape’a są liveacty z użyciem syntezatorów i samplerów, które rozpalają parkiet do… czerwoności. Niezbitym dowodem na pozycję, którą wypracował przez lata jest lista artystów, których remixował: Juan Atkins, Skream, Deetron, DJ Bone, Ellen Allien, Tiga, Rampa… 

Przy okazji świętować będziemy rok działalności naszego Stowarzyszenia Pozytyvka! Niezwykle intensywny i obfitujący w wiele ciekawych wydarzeń, gdzie zagrali dla Was – Gorzowian liczący się artyści ze sceny muzyki elektronicznej. 

Tym razem stawiamy na muzyczną różnorodność, którą uzupełnią specjalne wizualizacje, światła oraz dekoracje! Do zobaczenia w MagnetOffOnie! 

Przyjdźcie wcześniej, bo od 18:00 zaczynamy ostatnie Warsztaty, które poprowadzi Lcaise! 

LINE-UP 

– Redshape LIVE (Monkeytown, Delsin, Present) Berlin 

– Lcaise (Tanztone Records) Berlin

– Andrzej Andy K. Kornatowski

– Doctor (Tidy Daps)

– Gracjer

– Java

– Java Jr

– Refill

– Rossi

– Trash

 

Źródło: MCK

ide29843

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603