X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Paweł Burczyk w komedii pt. 4 Tony podłogi

Data publikacji: 20.08.2019

22.08.2019, czwartek, godz. 20:00
Zielonogórski Ośrodek Kultury - scena amfiteatru, Zielona Góra, Wstęp wolny Teatry

Lato Muz Wszelakich - Zielona Góra cykl "Znani Na Wesoło I Nieco Poważniej"

Paweł Burczyk w komedii pt. 4 Tony podłogi

„Jeden domek, jeden mężczyzna, jedna przesyłacza i jedna obietnica…” – komediowy monodram autorstwa Domana Nowakowskiego, którego bohaterem jest Stanisław - czterdziestokilkuletni mężczyzna, w którego postać wciela się Paweł Burczyk. Opowieść o człowieku, który przed laty przyjechał do stolicy z marzeniami i nadziejami na zrobienie kariery. Z jasno sprecyzowanym celem i determinacją głodnego sukcesu Stanisława los ostatecznie wynagradza i niegdyś wymarzone życie urzeczywistnia się. Osiąga stanowisko tak znaczące, że nie mieści mu się na wizytówce, dorabia się majątku klasy średniej i ukochanej żony, która „tak już ma, że jak inne coś mają, to ona też musi…”.

Widowisko „4 tony podłogi” to przede wszystkim ponadgodzinne połączenie świetnego humoru i dowcipu w znakomicie napisanych tekstach w postaci sprytnych monologów:

– „nagłośnienie przemyśleń wielu mężczyzn i obnażenie technik manipulacyjnych wielu kobiet”, rewelacyjna gra aktorska o nieoczekiwanych, przewrotnych zmianach akcji i ciekawie skonstruowanych podsumowaniach będących refleksjami głównego bohatera na temat „słodkiej” prawdy o „silnej słabej” płci… Efekt? „Jest naprawdę lżej po czterech tonach śmiechu”.

Autor – Doman Nowakowski
Reżyseria – Olimpia Poniźnik-Burczyk
Muzyka – Igor Jaszczuk
Scenografia i kostiumy – Olimpia Poniźnik-Burczyk
Występuje – Paweł Burczyk – aktor teatralny ,filmowy i telewizyjny. Obecnie gra w Teatrze Kamienica w Warszawie. Absolwent PWST w Warszawie. Zagrał w wielu popularnych serialach telewizyjnych min.- ”Plebania „ ,”Na dobre i na złe”, ”Baron24”.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

ide29803

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603