X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Kosmiczne Mikołajki

Data publikacji: 28.11.2018

09.12.2018, niedziela, godz. 11:00
Planetarium Wenus / Centrum Przyrodnicze, Zielona Góra, Udział w przedstawieniu oraz zabawach jest bezpłatny. Projekcja filmu biletowana. Dla Dzieci

Kosmiczne Mikołajki to nie tylko pokaz filmowy pod kopułą ale również przedstawienie teatralne i świetna zabawa dla całych rodzin.

Kosmiczne Mikołajki

9 grudnia o godzinie 11:00 odbędzie się przedstawienie teatralne Teatru 4-kąty, na naszej scenie w sali planetaryjnej. Będzie to stara, rosyjska bajka w ich autorskiej adaptacji. Ciotka Klamotka i Marcelina Monterra Fiubździu przeniosą was do świata dawnej Rosji nad brzeg pewnego błękitnego jeziora. Na oczach widzów tworzą teatr. Ze zwariowanej zabawy powstaje kolorowa bajka, pełna czarów i pięknych piosenek. 

Po przedstawieniu, w holu planetarium, przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji i zabaw z nagrodami, poprowadzonych przez naszych kosmicznych elfów. Będziemy sunąć na nartach i skakać w workach na prezenty. Przygotujemy również najdłuższy łańcuch choinkowy oraz brokatowe ozdoby przypominające rakiety i statki kosmiczne, który każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu. Wszyscy nauczą się magicznej piosenki elfów i krótkiego układu tanecznego. 

O godzinie 13:00 odbędzie się premierowy pokaz filmu dla dzieci „Polaris 2 – Łucja i zagadka spadających gwiazd”. Znani już bohaterowie – James, podróżujący pingwin z Bieguna Południowego i Wladimir, zabawny niedźwiedź z Bieguna Północnego, poznają nową istotę, z którą postanawiają odkryć kolejne tajemnice wszechświata. W holu planetarium znajdować się będzie również specjalnie przygotowana przestrzeń z bohaterami z filmu, w której będzie można wykonać okolicznościową fotografię. 

Film zostanie wyświetlony również o godzinie 14:00 i 15:00. 

Do godziny 16:00, na holu planetarium, w Kąciku Małego Astronauty, dostępne będą zabawy i animacje pod okiem naszych elfów.


polaris.jpg

Źródło: Planetarium Wenus

ide28743

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603