X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Casting do Musicalu - Dogonić Pippi

Data publikacji: 13.09.2018

15.09.2018, sobota, godz. 09:00
Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wielkopolski Dla Dzieci

„Dogonić Pippi” to tytuł kolejnej produkcji musicalowej, realizowanej przez Filharmonię Gorzowską.

Casting do Musicalu - Dogonić Pippi

15 i 16 września odbędą się castingi, które pomogą wyłonić wykonawców – tancerzy oraz wokalistów. To już piąta szansa dla zdolnej młodzieży, by wystąpić na scenie Filharmonii. 

Filharmonia Gorzowska po raz piąty przygotowuje się do premiery wyjątkowego wydarzenia muzycznego, jakim jest musical. Po sukcesie Alicji w Krainie Czarów, Królewny Śnieżki, Pinokia oraz Akademii Pana Kleksa postanowiono wystawić muzyczną interpretację Pippi Pończoszanki Astrid Lindgren. 

Musicale realizowane przez Filharmonię Gorzowską to widowiska, w których zawsze udział bierze kilkudziesięciu młodych tancerzy, muzyków oraz dzieci i młodzież uzdolnione wokalnie. Są to osoby wyłaniane podczas castingów, uczniowie szkół z Gorzowa oraz okolic. Realizacja musicalu to także praca z zawodową orkiestrą, solistami – śpiewakami, dyrygentem i reżyserem. Specjalnie dla potrzeb realizacji musicalu powstają muzyka, libretto, scenografia i kostiumy. To wyjątkowe wydarzenie planowane z wielkim zaangażowaniem i rozmachem. 

Kolejne castingi rozpoczynają się już na początku września tego roku, natomiast premiera spektaklu zaplanowana jest na początek grudnia 2018 r. 

Do obsady nowego musicalu Filharmonia Gorzowska poszukiwać będzie młodych osób, najchętniej powyżej 10 roku życia. Wyłoniona grupa młodych wykonawców rozpocznie następnie pracę nad przygotowaniem muzycznej wersji przygód Pippi, a do scenicznego debiutu przygotują ich specjaliści w dziedzinie śpiewu, gry aktorskiej i tańca. 

Więcej informacji na temat uczestnictwa w castingach udziela Dział Organizacji Pracy Artystycznej Filharmonii Gorzowskiej pod numerem 95 7392 748, - 749.

Więcej informacji tutaj.

Źródło: Filharmonia Gorzowska

ide28295

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603