X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Weekendowy Szlak Naukowy

Data publikacji: 11.10.2017

20.10.2017, piątek, godz. 08:00
Różne miejsca, Zielona Góra Inne Wydarzenia

II edycja Weekendowego Szlaku Naukowego odbywać się będzie w dniach 20-22 października 2017r.

Weekendowy Szlak Naukowy

W ramach akcji na Lubuszan czeka ponad 150 atrakcji oferowanych przez blisko 40 podmiotów. „Weekendowy Szlak Naukowy” to okazja do wypromowania miejsc w regionie związanych z nauką od dziedzin ścisłych po artystyczne. Do udziału w „Weekendowym Szlaku Naukowym” organizatorzy zapraszają całe rodziny. Na pewno każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

Celem akcji jest promocja uczelni wyższych, innowacyjnych firm oraz instytucji zajmujących się szeroko rozumianą nauką. Chodzi także o podkreślenie roli, jaką w rozwoju lubuskiej nauki odgrywają środki unijne, w tym Regionalny Program Operacyjny – Lubuskie 2020.

Do udziału w akcji zostali zaproszeni partnerzy tacy jak: uczelnie wyższe, lubuskie firmy, koła zainteresowań, muzea, teatry, biblioteki, izby pamięci, instytucje otoczenia biznesu oraz przedsiębiorstwa wdrażające innowacyjne rozwiązania. We wskazanym terminie na terenie województwa lubuskiego zaplanowano szereg bezpłatnych przedsięwzięć: pokazów, spotkań, wykładów, warsztatów, lekcji, dni otwartych, itp. Podsumowaniem całości będzie event „Laboratorium Lubuskiego Odkrywcy”, który odbędzie się 21 października w Zielonej Górze. 

Więcej o wydarzeniach Weekendowego Szlaku Naukowego znajduje się na stronie: http://szlaknaukowy.lubuskie.pl

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

ide26331

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603