X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Tribute to Metallica

Data publikacji: 18.04.2016

22.04.2016, piątek, godz. 19:00
Klub 4 Róże dla Lucienne, Zielona Góra Wiadomości z regionu

Sad but True. Metallica raczej nie wyda nowej Ep-ki w tym roku. W oczekiwaniu na zapowiedziany przez nich powrót, rozgrzewamy gardła, podeszwy butów i uprawiamy bodybuilding mięśni karku.

Dołączcie do nas! Master of Puppets, Battery, Creeping Death i wiele więcej! z Wami zabrzmi lepiej.
Tym razem w Zielonej Górze w klubie "4 Róże dla Lucienne! Kawałki załogi Metallika zagra dla Was Armia z Wrocławia. Poza tym na scenie super goście z zielonogórskich formacji: Infinate oraz Dormant Dissident.

Koncert odbędzie się w piątek 22 kwietnia 2016 od godz.19.00. Po koncercie Rockowe After Party poprowadzi DJ Kojot.

INFINITE
Początki Infinate sięgają końca 2013 roku, kiedy to pomysł zrodził się w głowach gitarzystów zespołu - Patryka Korczyńskiego i Michała Druto. Do przełomu kwietnia i maja 2015 roku grupa przechodziła liczne zmiany sekcji rytmicznej, aby ostatecznie nawiązać współpracę z perkusistą Filipem Łabuciem i basistą Błażejem Stachowiczem. Obecnie twórczość zespołu można określić jako połączenie gatunków - thrash / hardcore / metalcore. Sami artyści jednak nie chcą zamykać się w jakichkolwiek gatunkach, osobiście preferują określenie - szeroko pojęta muzyka estradowa.

DORMANT DISSIDENT 
Dormant Dissident to kapela założona w 2011 roku, grająca szeroko pojęty Heavy Metal. Od września 2012 roku, kiedy to skład został uzupełniony o drugą gitarę i wokal, zespół nabrał rozpędu tworząc coraz więcej własnego materiału oraz dając energetyzujące koncerty. Prostota połączona z melodyjnością oraz metalowym zacięciem i dynamiką utworów sprawdza się idealnie na koncertach, podczas których kapela porywa publiczność do wspólnej zabawy.
W maju 2013 roku ukazało się pierwsze, trzyutworowe demo ("DDemo") zespołu, które zostało rozprowadzone drogą elektroniczną. Z początkiem września tego samego roku „DDemo” ujrzało po raz pierwszy światło dzienne w postaci fizycznej.

data:
22.04.2016 (piątek) godz.19.00

Otwarcie klubu godz.18.00

Bilety: 10 zł
do nabycia bezpośrednio na bramce przed koncertem

Źródło: Organizator

ide25030

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603