X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Zlot Mikołajów i Kiermasz Mikołajkowy

Data publikacji: 05.12.2019

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną, piątą już edycję Zlotu Mikołajów. To impreza przeznaczona zarówno dla tych mniejszych, jak i większych miłośników dobrej zabawy.


zlot sok.jpg

W programie Zlotu: zabawy z Mikołajem, występ solistów Studia Piosenki SOK. Dodatkową atrakcją będzie uroczysta iluminacja świątecznej choinki na rynku – wrażenia wizualne niezapomniane.

Wspólnie pobijmy rekord przebranych Mikołajów! Mile widziane przyjście na nasz Zlot w przebraniu gościa z mroźnej Laponii. Najważniejsze atrybuty św. Mikołaja to czapka, broda oraz czerwony kubrak. Liczymy na Waszą inwencję i zaangażowanie!

Widzimy się o godzinie 16:30 na Placu Czarnieckiego (Sulęciński Rynek), tego samego dnia, w godzinach 15:00-19:00 odbywać się tam będzie Kiermasz Mikołajkowy, zapraszamy zatem na przedświąteczne zakupy! 

Sulęciński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Kiermasz Mikołajkowy, który odbędzie się na Placu Czarnieckiego w dniach 06-07.12.2019 r.

Godziny otwarcia Kiermaszu:

  • Piątek: 15:00-19:00
  • Sobota: 10:00-16:00

Kiermasz Mikołajkowy to ukłon w stronę rękodzielników z naszego miasta (i nie tylko), ale i tych, którzy są wielkimi fanami ozdób handmade. 

Chcielibyśmy, aby wszyscy, którzy odwiedzą Sulęciński Rynek tego dnia poczuli klimat zbliżających się świąt, a przy okazji mogli zaopatrzyć się w piękne, ręcznie wykonane osoby. 

Zapraszamy zainteresowanych przedsiębiorców, koła wiejskie, stowarzyszenia oraz niezrzeszonych rękodzielników do składania wniosków oraz aktywny udział w organizacji kiermaszu. 

Więcej informacji oraz regulamin wydarzenia na stronie tutaj


kiermasz new.jpg

Źródło: SOK

idn4506

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603