X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Mikołajkowy Weekend w Planetarium Wenus!

Data publikacji: 26.11.2019

Kapitan Kepler zaprasza na „Mikołajkowy weekend” w Planetarium Wenus! Przygotowaliśmy dla Was dwa dni pełne atrakcji dla młodszych i starszych dzieci.


mikoBajki pw gl.jpg

7 grudnia, o godzinie 12.00 odbędzie się przedstawienie teatralne Teatru Lalka w Trasie, pt. „Tajemnica pierwszej gwiazdki”. Głównymi bohaterami spektaklu są elfy, które muszą odnaleźć pierwszą gwiazdę. W tym celu udają się w podróż po naszym Układzie Słonecznym. Na koniec, problem ich rozwiązuje, nikt inny jak sam Święty Mikołaj z gościem specjalnym w postaci Kapitana Keplera, głównego bohatera cyklu spotkań „Czytanki Kapitana Keplera”.

Po przedstawieniu, Kapitan Kepler i jego załoga, przygotowali bardzo spektakularne doświadczenia z użyciem suchego lodu! Nasza sala planetaryjna, na chwile przemieni się w prawdziwą, lodową krainę. 

8 grudnia odbędzie się natomiast premiera pokazu dla starszych dzieci i młodzieży: Jesteśmy Gwiazdami.

Jak to się wszystko zaczęło? Z czego jesteśmy zrobieni? Jaki był początek? „Jesteśmy gwiazdami” to animacja w której odnajdziemy odpowiedzi na większość z tych najtrudniejszych pytań.

Dzięki lekkiej, ale również tajemniczej, opowieści, poznajemy sekrety naszej kosmicznej chemii oraz procesem syntezy od wodoru do węgla, a następnie cząsteczek – ewolucje oraz procesy powstawania życia. Wejdź do wewnątrz i doświadczaj wszechświata jak nigdy wcześniej. Kosmos jest również w nas. Jesteśmy gwiazdami.

Pokazy premierowe odbędą się o godzinie 11.00, 12.00, 13.00 i 16.00

Bilety zarówno na przedstawienie 7 grudnia, jak i pokazy 8 grudnia można zakupić w kasach Planetarium lub zarezerwować na stronie www.planetariumwenus.pl.

W holu Planetarium, w Kąciku Małego Astronauty, przez cały weekend, w godzinach od 11.00 – 14.00 będzie również możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Kapitanem Keplerem, w wyjątkowej kosmiczno-świątecznej scenerii.


mikoBajki pw.jpg

Źródło: Planetarium Wenus

idn4500

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603