X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

V Lubuski Sejmik Turystyczny

Data publikacji: 13.11.2019

14 listopada br., o godz. 10.00 w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa rozpocznie się V Lubuski Sejmik Turystyczny.


zaproszenie.png

Turystyka przyrodnicza i możliwości jej rozwoju na terenie woj. lubuskiego, Turystyka dla wszystkich – promocja powszechnej dostępności – Blogerzy lubuscy, Klaster Turystyki Historycznej to tylko niektóre z paneli. 

V Lubuski Sejmik Turystyczny – „Turystyka dla wszystkich – promocja powszechnej dostępności”, to sesja plenarna z udziałem specjalistów oraz 2 sesje panelowe. 

Obrady Sejmiku składają się z wprowadzenia do tematu poprzez referaty prelegentów związane z główną przewodnią tematyką „Turystyka dla wszystkich – promocja powszechnej dostępności”. 

Realizowane będą dwa panele: 

  • Panel Turystyka przyrodnicza i możliwości jej rozwoju na terenie woj. lubuskiego
    Celem panelu jest pokazanie możliwości tworzenia nowych produktów turystycznych w oparciu o turystykę przyrodniczą, prezentacja produktów turystycznych zgłoszonych do konkursu na najlepszy produkt turystyczny

  • Panel Klastry w turystyce – wiedza, innowacyjność, rozwój
    W trakcie prezentowane są m.innymi sposoby funkcjonowania klastrów turystycznych w Polsce jak i za granicą, nowo tworzącym się klastrem turystyki historycznej w lubuskim, panel ma charakter otwartej dyskusji.

Podczas Sejmiku nastąpi podsumowanie Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny o Lubuską Perłę Turystyczną, prezentacja laureatów oraz wręczenie Lubuskich Pereł Turystycznych. 

Organizacja V Lubuskiego Sejmiku Turystycznego – „Turystyka dla wszystkich – promocja powszechnej dostępności” ma na celu promocję wpływającą na pozytywny wizerunek województwa w zakresie przede wszystkim turystyki ale także kultury sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego podczas obrad na wystawach towarzyszących zaprezentowane zostaną przykłady dobrych praktyk turystycznych z naszego regionu w sferze powstawania oraz rozwoju markowych produktów turystycznych oraz produktów związanych z turystyką przyrodniczą . Twórcy i właściciele stale rozwijających się lubuskich produktów związanych atrakcjami turystycznymi zaprezentują swoje oferty.

Szczegółowy program w załączniku poniżej. 

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

Pliki:

Program.pdf - typ: Plik PDF, waga: 819,39 KB

idn4490

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603