X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Czytanki Kapitana Keplera

Data publikacji: 24.10.2019

Już 27 października o godzinie 12:00 Planetarium Wenus startuje z nowym cyklem comiesięcznych spotkań dla najmłodszych fanów kosmosu!


czytanki.jpg

Czytanki Kapitana Keplera to przygoda, podczas której dzieci wezmą udział we wspólnym czytaniu, doświadczeniach oraz animacjach, związanych z różnymi astronomicznymi zagadnieniami.

Gospodarzem spotkania będzie lalka – Kapitan Kepler – bardzo mądry i wesoły staruszek, który wzbudzi sympatię zarówno dzieci jak i rodziców. Zaprasza on swoich najmłodszych gości do wspólnego czytania książek na temat kosmosu, planet, rakiet i innych nurtujących dzieci spraw.

Oprócz wspólnego czytania, towarzysząca Kapitanowi załoga, przygotowała interesujące doświadczenia. Podczas Światowego Dnia Animacji skupimy się na ruchu i lataniu. Zobaczymy doświadczenia, które pomogą nam trochę bardziej zrozumieć trudne prawa fizyki. Nie zabraknie również zajęć plastycznych, zabaw ruchowych, tańców i animacji związanych z kosmosem.


PLAKAT-8.jpg

Źródło: Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus

idn4463

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603