X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Mecz Lechia Zielona Góra - ROW 1964 Rybnik

Data publikacji: 11.10.2019

Niedziela 13.10. to tak jak i w całej Polsce, w Zielonej Górze również dzień wyborów. Data szczególna i prawdziwe święto. Nie inaczej będzie tego dnia także na Dołku przy Sulechowskiej.


lechia.jpg

Terminarz trzeciej ligi skojarzył nas z piekielnie charakterną i groźną w każdym meczu drużyną spadkowicza z drugiej ligi, czyli ROW-em 1964 Rybnik. Dla naszych gości spadek był wielkim ciosem i na pewno zrobią wszystko, aby punkt po punkcie spróbować wrócić na szczebel centralny rozgrywek. Dlatego możemy spodziewać się ze strony krewkich Ślązaków wspieranych, co już wiemy przez liczną grupę najzagorzalszych fanów, walki przez pełne 90 minut. To jednak nasi chłopcy wracają właśnie na własne boisko ze Zdzieszowic po triumfie nad wiceliderem rozgrywek i to właśnie oni są wyżej od gości w tabeli, tracąc jedynie cztery punkty do lidera. Nasza ambitna ekipa na pewno będzie chciała pokazać pazur, a przyzwyczaiła nas już do tego, że lubi atakować i nie boi się wymiany ciosów, zwłaszcza na własnym boisku. Niech tego dnia zapełnią się po brzegi trybuny naszego stadionu. Podziękujmy chłopakom za emocje, których co tydzień nam dostarczają oraz ich ostatnie wspaniałe zwycięstwo swoją obecnością na meczu. Pokażmy kibicom gości, że wróciliśmy na dobre! Idźmy koniecznie na wybory, a przed wyborami lub po wyborach #wybierzmyLECHIĘ, tym bardziej, że w niedzielę zapowiada się przepiękna złota polska jesień i 20 stopni C. Na trybunach powinno być jeszcze goręcej! 

Bilety: 10,00 zł - normalny (http://lechiazg.abilet.pl lub w kasie przed meczem)

Dzieci i młodzież do lat 16 wstęp gratis.

Źródło: Polsko-Niemieckie Centrum Promocji i Informacji Turystycznej

 

 

idn4448

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603