X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Artyści i dzieci niestandardowo o niepodległości

Data publikacji: 02.10.2019

Stowarzyszenie Duży Niebieski Dom zaprasza do udziału w projekcie „Artyści i dzieci niestandardowo o niepodległości”.


niepodlegBa.jpg

Wydarzenie odbędzie się 4 października 2019 r., o godzinie 13:00 w Centrum Przyrodniczym w Zielonej Górze, zaś 7 listopada 2019 r., o godzinie 10:00 w Muzeum Etnograficznym w Zielonej Górze-Ochli.

Program: 

– tematyczna wystawa malarska „100 maków na stulecie Niepodległości” wykonana przez artystkę Katarzynę Żok;

– zajęcia plastyczne, podczas których wspólnie z najmłodszymi będziemy tworzyć flagę Polski w niestandardowym, spektakularnym rozmiarze;

– dowiemy się wielu interesujących informacji na temat historii odzyskania przez Polskę niepodległości podczas prelekcji i projekcji multimedialnej – wszystko to podane w przystępnej, ciekawej i lekkiej formie. 

Najbardziej zaangażowanych uczestników wydarzenia, zaprosimy na kolejne warsztaty gdzie wspólnie stworzymy artystyczny kolaż nawiązujący tematyką, kolorystyką i przesłaniem do tematu odzyskania Niepodległości. Dla podkreślenia udziału w projekcie osób z niestandardowymi potrzebami edukacyjnymi, wykonany kolaż zostanie dołączony do wystawy głównej. 

Zapraszamy do upamiętnienia wydarzeń związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości poprzez wspólną naukę i zabawę.

Źródło: Centrum Przyrodnicze

idn4438

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603