X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

IV edycja „Lubuskie Koduje”

Data publikacji: 04.09.2019

Już po raz czwarty w ramach „Europejskiego Tygodnia Kodowania” Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza młodych Lubuszan na lekcje programowania pn. „Lubuskie Koduje”.


Koduje.png

Tym razem uczestnicy warsztatów pod opieką wyspecjalizowanych trenerów będą mogli zaprogramować robota, zapoznać się z podstawami tworzenia kodu JavaScrpit w oparciu o umiejętności w programowaniu graficznym, które znają ze szkół w ramach zajęć ze Scratchem.

Zadaniem uczniów będzie stworzenie programu przy użyciu bloków zawierających polecenia w języku angielskim, a następnie edycja kodu JavaScript naniesionego programu.

Zajęcia odbędą się w dniach 15, 16, 17 i 18 października 2019 r, w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze. Czas trwania lekcji to 90 min., maksymalna liczba uczniów w grupie to 30 osób. Warsztaty „Lubuskie Koduje” dedykowane są uczniom ze szkół podstawowych klas V - VI. Uczestnictwo w warsztatach możliwe jest poprzez wzięcie udziału w konkursie „Człowiek w Kosmosie” lub poprzez rejestrację na stronie tutaj. Wszelkie informacje dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie www.technologiczne.lubuskie.pl w zakładce „Konkursy”.

Rejestracja na warsztaty rozpocznie się w dniu 1 października 2019 r., więcej informacji znajduje się w zakładce „Lubuskie Koduje”.

Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

idn4406

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603