X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Księżyc na wakacjach

Data publikacji: 20.08.2019

Konkurs fotograficzny z Planetarium Wenus trwa tylko do 31 sierpnia 2019.


ksi|yc-na-wakacjach-2.jpg

Księżyc to najbardziej widoczny obiekt na nocnym niebie w każdej szerokości geograficznej. Nie wszędzie jednak prezentuje się tak samo.

Letnie wyjazdy poza miasto, to idealny czas na patrzenie w niebo. Chwila na przemyślenia, wyciszenie oraz próbach ogarnięcia wszechświata i tego co nas otacza, co otacza naszą planetę.

Podzielcie się z Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus‎  Waszym „wakacyjnym” Księżycem, a dokładnie fotografiami, które uda Wam się wykonać podczas upalnych nocy, w różnych częściach świata.

Zdjęcia umieszczajcie w wydarzeniu na facebooku, podpisując je miejscem, gdzie zostały wykonane oraz wyślijcie na maila m.blonkowska@centrumnaukikeplera.pl

Konkurs potrwa do 31 sierpnia.

Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone specjalnymi zaproszeniami na księżycową premierę filmu 3D, która odbędzie się 6 września 2019 roku.

Oprócz zaproszeń, 20 najlepszych zdjęć, zostanie pokazanych na wystawie w holu Planetarium, otwartej również 6 września.

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie tutaj.

Źródło: Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus‎

idn4384

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603