X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Półmaraton zielonogórski

Data publikacji: 30.08.2019

Nocny Bieg Samorządowca na Dystansie Ćwierćmaratonu 10,5 km. Start: 5 października 2019, o godzinie 20.00 - impreza rozgrywana w ramach Półmaratonu Zielonogórskiego – wspólny start!


9668_plakat.jpg

Pomysłodawcą biegu jest Stowarzyszenie Biegam-Pomagam, które jest organizatorem Półmaratonu Zielonogórskiego – największej imprezy biegowej w woj. lubuskim!

Już po raz ósmy na ulicach Zielonej Góry gościć będziemy licznych biegaczy z całej Polski. Po raz drugi bieg odbędzie się w nocnej formule. W tym roku ponad 1300 biegaczy przemierzy ulice Zielonej Góry po zmroku, w towarzystwie naszych neonowych świateł. Nasze przedsięwzięcie to dwa równoległe biegi: 8 NOVITA Półmaraton Zielonogórski oraz 2 SINERSIO Ćwierćmaraton Zielonogórski - w ramach którego rozegra się Bieg Samorządowca.

Wzorem poprzednich lat planujemy zapewnić biegaczom moc atrakcji:
1. Zagrzewające do biegu zespoły muzyczne ustawione wzdłuż trasy, fajerwerki na starcie,
2. Przed i po biegu darmowe masaże dla biegaczy,
3. Ciepły posiłek regenerujący dla biegaczy,
4. Uroczystą dekorację zwycięzców wraz z loterią cennych nagród dla wszystkich uczestników,
5. Promocję sportu – wykłady w Biurze Zawodów przed startem biegów: Jerzego Skarżyńskiego, wybitnego lekkoatlety i maratończyka oraz mistrza olimpijskiego Tomasza Kucharskiego.

W Biurze Zawodów każdy uczestnik w ramach opłaconego wpisowego otrzyma pakiet startowy zawierający m. in. duży kąpielowy ręcznik sportowy, a na mecie ciepły posiłek, owoce, wodę i pamiątkowy medal.

Ponadto dla chętnych istnieje możliwość zamówienia przy zapisie pamiątkowej koszulki o znakomitych właściwościach technicznych. Ćwierćmaraton oraz Półmaraton odbywają się pod patronatem Urzędu Miasta Zielona Góra oraz Urzędu Marszałkowskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy i amatorów sportu ze środowiska samorządowego, przedstawicieli gmin, powiatów, miast i województw do wzięcia udziału w tej rywalizacji.

Integracja środowiska samorządowego, promocja imprez sportowych oraz zdrowego stylu życia oraz po prostu dobra zabawa to mocne atuty naszego biegu.

Regulamin biegu oraz zapisy do Nocnego Biegu Samorządowca na Dystansie Ćwierćmaratonu na stronie: www.polmaratonzielonogorski.pl

Źródło: Urząd Miasta Zielona Góra

idn4383

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603