X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Zbieraj się w Lubuskie

Data publikacji: 19.08.2019

Trwają właśnie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów organizowane przez Polską Organizacje Turystyczną. Województwo Lubuskie reprezentuje Magda i Jacek Zbieraj, prowadzący bloga www.zbierajsie.pl o podróżowaniu z dziećmi.


tmb2019.jpg

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów organizowane są już po raz drugi. Każde województwo reprezentowane jest przez jeden blog. Do udziału w konkursie zgłosiło się 59 blogerów, z których kapituła konkursowa wybrała 16 finalistów. Teraz ich zadaniem jest przygotowanie minimum trzech wpisów na bloga, dwóch materiałów wideo oraz 18. postów w social mediach. Wszystko po to aby promować najpiękniejsze zakątki naszego kraju.

Konkurs polega na rywalizacji między blogerami. Ich wpisy będą poddane ocenie merytorycznej przez jury konkursu. Do ostatecznej punktacji liczy się także wynik głosowania, a także statystyki Blogerów osiągnięte zarówno na blogach, jak i w social mediach. Głosowanie trwa do 26.08.2019. Laureatów konkursu poznamy pod koniec września.

– Podróżowanie po województwie lubuskim to była dla nas fantastyczna przygoda. Wróciliśmy właśnie z ponad 130 dniowej podróży po świecie i przyjechaliśmy właśnie w Lubuskie. Ludzie ze zdziwieniem pytali „W lubuskie? Co będziecie tam robić”. A my właśnie tutaj odpoczęliśmy, naładowaliśmy baterie, ale utwierdziliśmy się też w przekonaniu, że wcale nie trzeba daleko jechać żeby zobaczyć coś unikatowego na skale świata – mówi Jacek Zbieraj, współautor bloga.

– Mieliśmy ogromny problem by zdecydować się na tematykę naszych wpisów konkursowych. Lubuskie obfituje w moc ciekawych atrakcji. Od początku wiedzieliśmy, że będzie to przyroda. Na swoim blogu promujemy turystykę rodzinną, wspólnie spędzanie czasu na łonie przyrody. W ramach promocji województwa lubuskiego w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów zdecydowaliśmy się opowiedzieć o jedynym w Polsce Światowym Geoparku Łuk Mużakowa. Takiego miejsca nie ma nigdzie indziej, a mamy wrażenie, że jeszcze wiele osób nie wie o jego istnieniu. Kolejne teksty będą dotyczyć Parku Narodowego Ujścia Warty, Rzeczpospolitej Ptasiej, a także lubuskich lasów i jezior – dodaje Magda Zbieraj, prowadząca blog zbierajsie.pl, który reprezentuje województwo lubuskie w konkursie.

Reprezentantów województwa lubuskiego można wspierać poprzez odwiedzanie wpisów konkursowych na www.zbierajsie.pl oraz na www.facebook.com/zbierajsiePL. Głosy na najciekawsze materiały można oddawać na stronie https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

idn4380

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603