X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Misja gospodarcza do Chin

Data publikacji: 08.07.2019

Misja organizowana jest w ramach projektu ”Promocja gospodarcza regionu poprzez udział w zagranicznych targach i misjach zagranicznych”. Rekrutacja potrwa do 19.07.br.


FoodExpo.jpg

Organizatorzy zapraszają lubuskie firmy, szczególnie z branży spożywczej i branż komplementarnych, przemysłu HoReCa oraz e-commerce do udziału w misji gospodarczej do Chin w dniach 12-18 sierpnia 2019 r. Misji towarzyszy wizyta na międzynarodowych targach Food Expo 2019 w Hongkongu. Odbywające się w Hongkongu targi Food Expo 2019 to międzynarodowe targi jakości żywności i napojów, opakowań, technologii produkcji. To wydarzenie prezentuje produkty, takie jak przetworzona i pakowana żywność, owoce morza, mięso, produkty drobiowe, produkty mleczne, dodatki i składniki żywności, sprzęt piekarniczy i cukierniczy, napoje takie jak kawa i herbata oraz napoje alkoholowe. Targi są miejscem spotkań producentów i konsumentów wysokiej jakości produktów spożywczych. Powodzeniem na targach będą się cieszyć także producenci opakowań do żywności, producenci i dystrybutorzy maszyn gastronomicznych oraz wszelkich innowacyjnych rozwiązań dla branży spożywczej. 

Proponowane punkty programu: 

  • udział w międzynarodowych targach Food Expo 2019 w Hongkongu,
  • spotkania B2B z przedsiębiorcami, przedstawicielami polskiej placówki dyplomacji gospodarczej,
  • spotkania z instytucjami wspierającymi przedsiębiorców, np.: Izbą Przemysłowo- Handlową, rynkiem hurtowym / branżowym klastrem (w zależności od profilu uczestników misji)
  • Zapewniamy również kompleksowo: usługę tłumaczenia, zakwaterowanie w hotelach, wyżywienie, transport lotniczy i osobowy itp. 

Termin rekrutacji: od 05.07.2019r. do 19.07.2019 r. do godziny 23:59. 

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok. 3000,00 netto. 

Rekrutacja jest dwuetapowa. Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie jednego z niżej wymienionych formularzy (do wyboru jedna z opcji): 

1. elektronicznego formularza zgłoszeniowego opublikowanego na stronie tutaj. 

2. formularza w formacie MS Word (zał. nr 1) – przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail promocja@lcpr.pl lub osobiście: Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze, ul. Leona Wyczółkowskiego2, 65-140 Zielona Góra

W drugim etapie Przedsiębiorca potwierdza dane przesłane w wypełnionym formularzu o którym mowa w ust. 3, poprzez przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail promocja@lcpr.pl parafowanych i wypełnionych dokumentów: 

  • formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis przez przedsiębiorcę wykonującego usługę świadczoną w ogólnym interesie gospodarczym (zał. nr 2),
  • zaparafowany projekt umowy (zał. nr 3) jako potwierdzenie zapisów dokumentu,
  • kopie certyfikatów, atestów, patentów i innych dokumentów wymaganych w obrocie towarami na rynkach zagranicznych/danego kraju. 

Misja organizowana jest w ramach projektu ”Promocja gospodarcza regionu poprzez udział w zagranicznych targach i misjach zagranicznych”. Więcej informacji na stronie tutaj. 

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wyłonienia wykonawców technicznych (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel: 68 326 74 01, lub email promocja@lcpr.pl

Źródło: Urząd Miasta Zielona Góra

Pliki:

zal_nr_3_umowa-szablon-przedsiebiorcy-chiny.doc - typ: Plik, waga: 114 KB
zal_nr_2-pomoc-de-minimis_formularz.xlsx - typ: Plik, waga: 80,96 KB
zal_nr_1_-formularz-zgloszeniowy_chiny.doc - typ: Plik, waga: 153 KB

idn4346

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603