X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Finał plebiscytu - Leony 2019

Data publikacji: 11.06.2019

Finał, jakiego nie było już 16 czerwca o godzinie 18:00.


face.png

Takich Leonów jeszcze nie było! Choć Leona nie ma, zadbaliśmy by Leony zostały. Kontynuujemy naszą piękną tradycję wręczania nagród dla najpopularniejszej aktorki, najpopularniejszego aktora i najpopularniejszego spektaklu. 

…a w ramach Gali zapraszamy Was na koncert wyjątkowych kobiet – dziewczyn walecznych – takich, które nigdy się nie poddają! Czy pamiętacie przebój „Hera koka hasz LSD”, który stał się hitem jednej z edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej? Karolina Czarnecka, Agnieszka Przepiórska, Monika Babuła i Ada Fijał. To one wejdą z muzycznym i kabaretowym dynamitem na Scenę. Czas na punkowe rozdanie. Czas na finał sezonu z przytupem! 

Koncert ten wzbudza wyjątkowe zainteresowanie, nie tylko ze względu na swoją kontrowersyjną nazwę. Wszystko pod reżyserskim okiem Michała Walczaka, znakomitego dramatopisarza, współtwórcy głośnego „Pożaru w burdelu”.

Źródło: Lubuski Teatr

idn4317

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603