X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Kolejne fotele od WOŚP

Data publikacji: 07.06.2019

15 nowych rozkładanych foteli dla rodziców i opiekunów pacjentów oddziałów dziecięcych trafiło do Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim.


fotel2.jpg

To dar od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kupiony za pieniądze zebrane podczas ubiegłorocznego 26. już finału. 

– Jeszcze niespełna rok temu opiekunowie dzieci, którzy pozostają na noc w szpitalu, aby czuwać przy małych pacjentach, spali na krzesłach lub przyniesionych z domu materacach. Zarząd szpitala podjął wówczas decyzję o zakupie łóżko-foteli, a wkrótce otrzymaliśmy wiadomość, o tym, że WOŚP również wyposaży oddziały dziecięce w rozkładane fotele. W październiku dotarło do nas 45 takich foteli. Dziś kolejna partia. Tym razem 15 sztuk. Cieszymy się bardzo, bo wiemy, że każdy rodzic chce być blisko swojego dziecka podczas leczenia. Teraz opiekunowie będą mogli czuwać w zdecydowanie lepszych warunkach – mówi Robert Surowiec – wiceprezes gorzowskiego szpitala. 

Otrzymane od WOŚP fotele za dnia służą głównie do siedzenia. Wieczorem oparcie można pochylić i odpocząć w pozycji leżącej. 

Fotele będą do dyspozycji rodziców, których dzieci są leczone w Oddziale Dziecięcym z Pododdziałem Neurologii Dziecięcej oraz w Oddziale Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej z Pododdziałem Urologii Dziecięcej. 


fotel1.jpg

Źródło: Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.

idn4310

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603