X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Premiera na Dzień Dziecka w Planetarium Wenus

Data publikacji: 27.05.2019

Dzień Dziecka w Planetarium Wenus to niesamowita, kosmiczna przygoda dla każdego dziecka. Z okazji święta naszych najmłodszych astronautów, przygotowaliśmy premierę filmu „Komórki”.


komorkigl.jpg

Pokaz „Komórki” to historia trylionów komórek, które tworzą nasze ciała, od naszych początków jako pojedynczej komórki do złożoności całego organizmu, to historia tego, kim jesteśmy. 

Dołącz do głównych bohaterów: Raja i Zuzy, którzy zabiorą Cię w niesamowitą i wciągającą podróż po ludzkim organizmie. Dzięki specjalnym sprzętom, które pomogą Ci się skurczyć i cofnąć w czasie, zobaczysz wszystkie systemy swojego ciała. 

Oprócz pokazów premierowych, które odbędą się w godzinach 13.00, 14.00 i 16.00, przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji w naszym holu. Już od godziny 12.00 będzie można skorzystać z „Planety Klocków” – czyli stanowisk do budowania z Bricks4Kidz. Oprócz tego, każdy kto nas odwiedzi, zostanie poczęstowany słodką chmurką, czyli watą cukrową od naszych przyjaciół z firmy Sinersio. Nie zabraknie oczywiście kosmicznych zabaw. Przygotowaliśmy specjalne, papierowe kółka, z których uczestnicy będą tworzyć planety. Nasi animatorzy złożą je później w przypinki – broszki, które każdy zabierze ze sobą do domu. Rozegramy również mini zawody w Kosmo Memo! 

Serdecznie zapraszamy już od godziny 12.00! 

Bilety na pokazy premierowe można zarezerwować na naszej stronie internetowej tutaj.


komorki.jpg

Źródło: Planetarium Wenus

idn4294

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603