X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Mobile Photo Trip w Zielonej Górze

Data publikacji: 20.05.2019

W dniach 08 – 09 czerwca 2019 r. w ramach 4 edycji Mobile Photo Trip do Zielonej Góry przyjadą fotografowie z całej Polski, wykonujący zdjęcia wyłącznie przy użyciu telefonów komórkowych.


9547_foto.jpg

Mobile Photo Trip jest cyklem spotkań mających na celu promocję fotografii mobilnej. Co miesiąc, od września do czerwca grupa 30‐40 fotografów odwiedza inne miasto, w którym wraz z gospodarzem, lokalnym fanem fotografii mobilnej odwiedzają interesujące miejsca, lokalne instytucje, spotykamy się z ciekawymi ludźmi, wymieniamy się spostrzeżeniami i uczymy się od siebie. 

Efektem każdego spotkania są setki zdjęć, które można zobaczyć na portalu społecznościowym Instagram. Uczestników tripu po Zielonej Górze oprowadzać będzie Justyna Kandulska, nick na Instagramie @clostek, która pokaże uczestnikom spotkania najpiękniejsze i najciekawsze zakątki miasta. 

W planach zwiedzania są m.in. Park Tysiąclecia, zielonogórski deptak, Stary Rynek z kamienicami oraz klimatyczne ulice. Zobaczymy nie tylko piękno architektury, ale również słynne w całej Polsce murale. 

Honorowy patronat nad zielonogórskim spotkaniem objął Prezydent Miasta Zielona Góra, Janusz Kubicki. 

Źródło: Urząd Miasta Zielona Góra

idn4287

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603