X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Wake Up and Live - Festiwal Muzyki i Sztuki

Data publikacji: 31.05.2019

Piknik muzyczny rusza już dziś i potrwa do 2 czerwca br. Wstęp całkowicie bezpłatny!

baner na fb.png

Wake Up and Live to jedna z najciekawszych propozycji muzycznych w województwie lubuskim. Ta festiwalowa tradycja zapoczątkowana w 2007 roku, towarzyszy nam niezmiennie od trzynastu lat.

Na przestrzeni lat Wake Up and Live stał się wydarzeniem międzynarodowym – Sulęcin odwiedzają nie tylko zespoły zza granicy (Niemcy, Białoruś, Ukraina, Czechy, Stany Zjednoczone, Izrael), ale i internacjonalni słuchacze. 

To barwna impreza dla miłośników różnorodnych gatunków muzyki (rock, reggae, punk, ska, hip hop, soul), wyjątkowej atmosfery i przyjaźni. Piknik charakteryzuje się nie tylko line upem na najwyższym muzycznym poziomie, ale i bardzo popularną strefą LIVE- wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, akcje charytatywne, bogata oferta gastronomiczna i wiele innych. 

rozkBad jazdy.jpg

Ważnym elementem wydarzenia jest Wake Up Kids, czyli ostatni dzień festiwalu. To rodzinny czas pełen atrakcji: gry i zabawy na świeżym powietrzu, dmuchańce, animatorzy, warsztaty dla najmłodszych. W 2019 roku planujemy poszerzyć nasze niedzielne działania o Wake Up Senior. 

Wake Up and Live – tego nie możecie przegapić!

wake up plakat jpg.jpg

Wjecej informacji na stronie tutaj.

Wydarzenie pod patronatem infoludek.pl 

Źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury 

idn4274

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603