X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Punk i hardcore dla zwierząt ze schroniska

Data publikacji: 11.02.2019

Trzy zespoły, trzy różne żywioły, trzy odmienne stylistyki, jeden wspólny mianownik – punk! Gramy dla zwierząt ze schroniska w Zielonej Górze !!!


513.jpg

Kolektyw West Side Hardcore Crew, Gavlish Bookings i Stowarzyszenie Art Of Underground zawiadamiają, iż w piątek 22 lutego 2019 w zielonogórskim klubie Jazzkino zagrają zespoły: Siksa, Non  President i Między Słowami. Gramy dla zwierząt ze schroniska w Zielonej Górze!

Data: 22.02.2019 (piątek)
Godzina otwarcia klubu: 18:00
Godzina rozpoczęcia koncertu: 20.30 
Miejsce: Klub JAZZKINO
Bilety: 20 zł do nabycia wyłącznie na bramce

SIKSA to ostatnia przedstawicielka przyszłego zwrotu choreograficznego w stylu punk. Bunt na zamówienie bez organizowania przetargów & clickbaitowa kontrowersja. Piosenkarka estradowa o dwóch głowach, śmiertelna powaga o kwadratowych figurach basu. Niewykwalifikowana instruktorka NOISE-FITNESS dzieląca trening na wytrzymałościowy, siłowy i formy łączone. Opracowana przez nią „aerobiczna piątka freiheit” oparta o warunki niestabilności i nierównowagi niedostosowana jest do indywidualnych potrzeb uczestników. Kondycyjnie to najgorsza reklama Gniezna od czasów Chrztu Polski w Magdeburgu w 966 roku. Dla Czechów chce być tym czym Ewa Farna dla Polaków. Dawniej Superbohaterka. Nie wystąpiła na Męskim Graniu.

Źródło: Stowarzyszenie Art Of Underground

 

 

 

idn4158

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603