X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Jaś i Janeczka + rodzinny warsztat

Data publikacji: 10.01.2019

Dzień Babci i Dziadka w Laboratorium bajek Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze już 20 stycznia 2019 r, godzinie 12:00.


jas-i-janeczka1-gal.jpg

Laboratorium bajek to niedzielne spotkania dla rodzin lubiących dobrą literaturę i wspólną zabawę. Warsztaty stanowią spotkanie ze współczesną literaturą dla dzieci i rozpoczynają się od czytania bajki przez aktora Lubuskiego Teatru. Druga część spotkania to rodzinne działania plastyczne i teatralne nawiązujące do czytanego tekstu. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i dorosłych, którzy lubią wspólnie eksperymentować, odkrywać, tworzyć!

Warsztat prowadzi: Emilia Adamiszyn
Zapraszamy: dzieci 4+ z opiekunami
Koszt: 15 zł / osoba

„Znacie ich? Oto Jaś i Janeczka – para nierozłącznych przyjaciół. Są ciekawscy, mają szalone pomysły i mnóstwo przygód. Bawią się, rozrabiają i razem odkrywają świat. Napisane prostym językiem opowiadania o ich codziennych perypetiach to klasyka niderlandzkiej literatury dziecięcej. Teraz prezentujemy je polskim czytelnikom w nowym przekładzie.” 

Czytanie zostało przygotowane specjalnie z myślą o babciach, dziadkach i wnukach. W ramach warsztatów przygotujemy wspólną opowieść w konwencji teatru cieni.

Źródło: Lubuski Teatr w Zielonej Górze

idn4111

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603