X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Data publikacji: 12.01.2019

Pomaganie jest dziecinnie proste – to hasło towarzyszące tegorocznemu finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy który odbędzie się już w niedzielę (13.01.2019).


wospzg.png

Lubuskie pomaga rockandrollowo!

W serwisie Allegro Charytatywni można licytować przygotowane przez nas aukcje, m.in. rockandrollowy taniec z marszałek Elżbietą Anną Polak podczas Pol’And’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą! Zwycięzca naszej aukcji będzie mógł także zobaczyć najbardziej kolorowy festiwal świata „od kuchni”, będzie gościem Lubuskiej Strefy i otrzyma komplet festiwalowych upominków. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie tutaj.


biegacze.png

Biegacze pomogą chorym na cukrzycę

13.01.2019 r. w ramach 27. Finału WOŚP odbędzie się w Bieg "Policz się z cukrzycą". Urząd marszałkowski wspiera zielonogórski bieg. Obok startu pojawi się miasteczko zdrowia przygotowane przez Departament Ochrony Zdrowia. - Profilaktyka jest kluczowa. Wcześnie wykryta choroba daje szansę zarówno lekarzom, jak i pacjentom na skuteczną walkę. Właśnie dlatego zachęcamy do badań oraz promujemy zdrowy styl życia i stawiamy na aktywność fizyczną – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Więcej informacji na stronie tutaj.


offroad gl.png

V Turystyczny Rajd 4x4 dla WOŚP Zielona Góra.

W finałową niedzielę 13 stycznia ruszy korowód pojazdów offroadowych wszelakiej maści! Szykujcie się na doskonałą zabawę dla całych rodzin. W trakcie imprezy zbieramy do puszek WOŚP, wolontariusze pojawią się we wszystkich checkpointach. Więcej informacji na naszej stronie tutaj.


WOZPsulecin.png

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sulęcinie.

Dzień wcześniej 12.01 gramy w Klubie u Bulka – J&J Day Fest 

Już 13 stycznia 2019 roku po raz 27 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Jak każdego roku Sulęcin przyłącza się do tej wspaniałej inicjatywy. Sztab przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury organizuje szereg atrakcji z myślą o Was! Finał orkiestrowego grania odbędzie się w Sali Widowiskowej SOK, natomiast już od rana w naszym mieście będzie głośno! Nie obędzie się bez występów artystycznych, atrakcji dla najmłodszych i oczywiście emocjonujących licytacji. Możecie liczyć także na wiele niespodzianek… Na ulice miasta i sołectw wyruszy 60 wolontariuszy z puszkami – wypatrujcie ich i grajcie razem z nami do końca świata i o jeden dzień dłużej!


programsul.png

Autor: zgora.infoludek.pl

idn4110

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603