X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

V Turystyczny Rajd 4x4 dla WOŚP Zielona Góra

Data publikacji: 03.01.2019

W finałową niedzielę 13 stycznia ruszy korowód pojazdów offroadowych wszelakiej maści! Szykujcie się na doskonałą zabawę dla całych rodzin. W trakcie imprezy zbieramy do puszek WOŚP, wolontariusze pojawią się we wszystkich checkpointach.


rajd.jpg

Będziemy się kierować ku najciekawszym atrakcjom terenowym w okolicach Zielonej Góry. Szykujcie się na doskonałą zabawę dla całych rodzin - nasi instruktorzy na pewno wyciągną Was z każdej opresji! W trakcie imprezy zbieramy do puszek WOŚP, wolontariusze pojawią się we wszystkich checkpointach.

Wszystkie pojazdy muszą być zarejestrowane, posiadać ważne badanie techniczne oraz polisę OC. Są to podstawowe warunki dopuszczenia do imprezy i jako pierwsze będą sprawdzane w biurze rajdu. 

Dopuszczamy wszystkie zarejestrowane pojazdy terenowe: 4x4, 6x6, 4x4 o DMC pow. 3.5t!, motocykle, quady i wszelkiego rodzaju UTV i buggy! 

Nawet jeżeli masz pojazd gąsienicowy z "papierami" i odpowiednie uprawnienia - jedziesz z nami! 


offroad gl.png

Zadbajcie aby w pojazdach nie było luźnych elementów, wszystkie światła i klakson działały, a na pokładzie zgodnie z wymaganiami kodeksu znalazły się takie drobiazgi jak trójkąt ostrzegawczy, gaśnica oraz apteczka. 

Pojazdy nie spełniające tych wymogów będą miały 15 minut na uzupełnienie braków. 

W samochodach poza kierowcą i pilotem dopuszczamy obecność dodatkowych członków załogi, o ile pojazd jest przystosowany do ich przewozu (ilość osób zgodna z ilością miejsc w pojeździe, poparta odpowiednim wpisem w dowodzie rejestracyjnym) 

PAMIĘTAJCIE! BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!


offroad.jpg

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

idn4099

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603