X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Kiermasz Bożonarodzeniowy i zlot Mikołajów

Data publikacji: 04.12.2018

Już w najbliższą niedzielę, 9 grudnia w godzinach 11:00-18:00 w Sali Widowiskowej SOK odbędzie się II edycja Kiermaszu Bożonarodzeniowego oraz zlot Mikołajów.

sulcin jarmark.jpg

Kiermasz Bożonarodzeniowy to ukłon w stronę rękodzielników z naszego miasta (i nie tylko), ale i tych, którzy są wielkimi fanami ozdób handmade. 

Chcielibyśmy, aby wszyscy, którzy odwiedzą SOK tego dnia poczuli klimat zbliżających się świąt, a przy okazji mogli zaopatrzyć się w piękne, ręcznie wykonane osoby. Podczas kiermaszu zagra dla nas Kapela Ludowa z Templewa. Miłe chwile przy klimatycznej muzyce na żywo gwarantowane! 

Więcej informacji oraz karta zgłoszeniowa i regulamin wydarzenia znajdują się na stronie tutaj.


zlot mikolajow.jpg

Tego samego dnia SOK zaprasza na kolejną, czwartą już edycję Sulęcińskiego Zlotu Mikołajów. To impreza przeznaczona zarówno dla tych mniejszych, jak i większych miłośników dobrej zabawy. 

Start o godzinie 16:00 w Klubie u Bulka. 

Główną atrakcją zlotu będzie Konkurs na Najpiękniejszego Mikołaja, który musi posiadać przynajmniej trzy atrybuty mikołajowe takie jak: czapka, broda, kubrak. Zachęcamy wszystkich bez ograniczenia wiekowego do włączenia się do zabawy. 

Konkurs jest imprezą otwartą, adresowaną do wszystkich bez ograniczeń wiekowych. 

Kandydat na najlepiej ubranego Mikołaja powinien być gotowy poddać się weryfikacji konkursowej. Jury pod uwagę weźmie: mikołajowy okrzyk, długość brody oraz ogólne wrażenie estetyczne! Rejestracja Mikołajów odbędzie się na początku imprezy i potrwa 20 minut. Poza tym w programie: gry i zabawy dla dzieci. 

Szczegóły znajdują się na stronie internetowej tutaj.

Źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

idn4063

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603