X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

III Lubuska Akademia Rozwoju

Data publikacji: 11.12.2018

14 grudnia rozpocznie się III edycja Lubuskiej Akademii Rozwoju. Naukę rozpoczną spotkania z bardzo ciekawymi gośćmi, należącymi do czołówki ekspertów w swoich dziedzinach.


logo_top.png

To cykl warsztatów dla przedsiębiorców oraz samorządowców, podczas których chcemy podzielić się wiedzą m.in. na temat funduszy unijnych, promocji marek produktowych oraz wsparcia przedsiębiorczości. Misją Lubuskiej Akademii Rozwoju jest dostarczenie najnowszej wiedzy o teorii i praktyce wynikającej z realizacji Strategii Rozwoju Województwa Lubuskiego oraz płynących z tego tytułu korzyści dla samorządów i przedsiębiorstw. Pokazanie, że działania firmy i lokalnego samorządu oraz regionu to powiązane ze sobą organizmy gospodarcze. 

14 grudnia naukę rozpoczniemy od spotkań z wykładowcami, którzy należą do czołówki ekspertów w swoich dziedzinach. 

Jak osiągnąć sukces w biznesie opowie Grzegorz Łapanowski – Lubuszanin (pochodzi z Zielonej Góry), kucharz, przedsiębiorca, dziennikarz kulinarny, założyciel i prezes Fundacji Szkoła na Widelcu, właściciel Food Lab Studio, inicjator Gastro Garden i organizator Warszawskiego Festiwalu Kulinarnego. Autor licznych książek kulinarnych, a także wielu programów telewizyjnych i radiowych. Juror oraz prowadzący polską edycje kulinarnego show Top Chef. 

Następnie o tym jak w osiągnięciu wyznaczonych celów ważna jest głowa i pozytywne myślenie porozmawia z uczestnikami Julia Chomska – gorzowianka, absolwentka psychologii SWPS w Sopocie oraz studiów podyplomowych z psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada certyfikat I i II stopnia z zakresu terapii Biofeedback EEG, która daję bardzo szybkie i znaczące efekty. Prowadzi trening mentalny dla zawodników oraz trenerów, współpracuje z drużynami oraz indywidualnymi zawodnikami od juniorów rozpoczynających swoją przygodę ze sportem po Mistrzów Polski, Europy i Świata. Na co dzień współpracuje z żużlowcami Stali Gorzów. W kontakcie z klientem, czy zawodnikiem stawiam na nowoczesne formy poprawiające funkcjonowanie człowieka i dające szybkie efekty widoczne w funkcjonowaniu człowieka w różnorakich sytuacjach życiowych. 

Zwieńczeniem zajęć będzie opowieść o tworzeniu marki, którą przygotuje Paweł Tkaczyk - prezes agencji brandingowej MIDEA, specjalista od marketingu uhonorowany w 2011 roku nagrodą Człowieka Roku Polskiego Marketingu. Autor trzech bestsellerów – „Zakamarki marki”, „Grywalizacja" oraz „Narratologii”. Jest cenionym mówcą publicznym – jego wystąpienie podczas TEDx w Poznaniu jest najczęściej oglądaną online prezentacją z tego wydarzenia. Wykładowca studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej, studiów podyplomowych AGH w Krakowie, WSAiB w Gdyni. 

Jak zwykle nie zabraknie także tematów związanych z bieżącą działalnością Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego czy funduszami europejskimi (w szczególności Regionalnym Programem Operacyjnym Lubuskie 2020). 

W załączeniu szczegółowa agenda I zjazdu. 

Zapisy do udziału w przedsięwzięciu przyjmujemy tutaj. 


lar_grafa.jpg

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

Pliki:

agenda - typ: Plik PDF, waga: 327,54 KB

idn4059

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603