X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Jarmarki i Kiermasze Bożonarodzeniowe

Data publikacji: 28.11.2018

Sprawdźcie, gdzie w Waszej okolicy odbywają się takie spotkania, zaplanujcie sobie trochę wolnego czasu i już teraz poczujcie prawdziwą magię zbliżającego się wielkimi krokami Bożego Narodzenia.


jarmark gl.png

Sulęciński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na drugą edycję Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia w godzinach 11:00-18:00 w Sali Widowiskowej SOK.
Kiermasz Bożonarodzeniowy to ukłon w stronę rękodzielników z naszego miasta (i nie tylko), ale i tych, którzy są wielkimi fanami ozdób handmade. Chcielibyśmy, aby wszyscy, którzy odwiedzą SOK tego dnia poczuli klimat zbliżających się świąt, a przy okazji mogli zaopatrzyć się w piękne, ręcznie wykonane osoby. Podczas kiermaszu zagra dla nas Kapela Ludowa z Templewa. Miłe chwile przy klimatycznej muzyce na żywo gwarantowane!

Burmistrz Sulęcina, Dariusz Ejchart oraz Sulęciński Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na tegoroczną Wigilię Miejską, która odbędzie się na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie w niedzielę, 16 grudnia o godzinie 15:00. W programie świątecznego spotkania znajdą się m.in.: degustacja potraw świątecznych, kiermasz ozdób oraz program artystyczny – koncert kolęd i piosenek. Spędźmy razem ten magiczny przedświąteczny czas.

Więcej informacji na stronie tutaj. 

sulcin jarmark.jpg

15 grudnia na zielonogórskim deptaku rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy, który potrwa do 22 grudnia. Swoje stroiki, anioły, haftowane obrusy, ozdoby choinkowe zaprezentują artyści i rękodzielnicy. Nie zabraknie również artykułów potrzebnych do przygotowania i wzbogacenia potraw wigilijnych. Zielonogórzanie będą mogli odwiedzać stoiska w godzinach 12.00 – 19.00. W dniach 15 – 18 grudnia przy Ratuszu będzie funkcjonować „Świąteczna Warsztatownia”, gdzie odbywać się będą ciekawe warsztaty dla dzieci. Organizatorami imprezy są Stowarzyszenie „Moje Miasto” i Zielonogórski Ośrodek Kultury.

Więcej informacji na stronie tutaj.


jarmark zg.jpg

19 grudnia na "Kwadracie" w Gorzowie Wkp. rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy, który potrwa do 21 grudnia

Świąteczny Jarmark to już miejska tradycja. W tym roku, organizowany przez Gorzowski Rynek Hurtowy, potrwa trzy dni. "Kwadrat" wypełnią stoiska handlowe, na których będzie można kupić nie tylko upominki dla najbliższych, ale także produkty spożywcze, tkaniny, rękodzieło, czy tradycyjne lokalne wyroby. Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje - występy artystyczne, zabawy, konkursy oraz wspólne kolędowanie.


jarmark gw.png

Autor: zgora.infoludek.pl

Pliki:

Program Jarmarku w Gorzowie Wlkp. - typ: Plik, waga: 3,26 KB

idn4039

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603