X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Cykl koncertów dla uczczenia Niepodległej

Data publikacji: 17.08.2018

W listopadzie br., w północnej części regionu lubuskiego odbędzie się cykl koncertów kameralnych z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.


spotkanie.jpg

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Organowej i Kameralnej „Sauerianum” w Drezdenku. Z jego prezesem – Wiesławem Pietruszakiem spotkała się marszałek Elżbieta Anna Polak. Rozmowa dotyczyła organizacji koncertów. 

Koncerty pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego odbędą się w sześciu miastach na północy regionu: Drezdenku, Witnicy, Międzyrzeczu, Strzelcach Krajeńskich, Sulęcinie i Słubicach. Perły polskiej muzyki usłyszymy w wykonaniu wybitnych artystów, m.in.: Iwony Hossy, Jarosława Bręka, Wiesława Ochmana, Piotra Szychowskiego, Marcina Sikorskiego i Celiny Kotz. 

Zarząd województwa dofinansował cykl koncertów kwotą 36 tys. zł. 

Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Organowej i Kameralnej „Sauerianum” jest także organizatorem Letnich Spotkań Kameralnych, które odbywają się w sierpniu w Drezdenku. To wyjątkowy festiwal muzyki klasycznej.


fortepian.jpg

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

idn3914

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603