X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Letnia Pozytyvka

Data publikacji: 16.08.2018

Kto powiedział, że lato w mieście musi być nudne? Letnia Pozytyvka to cykl muzycznych wydarzeń na scenie gorzowskiego Amfiteatru.


letnia_pozytyvka.jpg

Razem z Wami chcemy stworzyć przyjazną przestrzeń do obcowania z muzyką elektroniczną na świeżym powietrzu. Podczas spotkań prowadzone będą warsztaty z produkcji muzyki i mixowania płyt winylowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się zaproszeni goście oraz lokalni artyści. Nie zabraknie przede wszystkim ciekawego elektronicznego grania a wszystko to w luźnej przyjacielskiej atmosferze. 

Zapewnimy także czas do zaprezentowania swoich umiejętności początkującym dj’om i producentom – zainteresowanych prosimy o kontakt z POZYTYV Crew. 

Do Waszej dyspozycji oddajemy cały Amfiteatr z potężnym nagłośnieniem i wygodnymi leżakami do odpowiedniego relaksu. Zabierajcie ze sobą wszystko co umili Wam spędzenie czasu i co najważniejsze nie zapomnijcie o pozytywnym nastawieniu. 

Na deser po każdym spotkaniu zapraszamy na afterparty do klubu MagnetOffOn, gdzie Pozytyvkę rozkręcimy już do czerwoności. 

Terminy:
18.08
– Local Power / Open Deck
08.09 – SZLOK Kostrzyn / warsztaty produkcji muzycznej 

godz. 18, Amfiteatr MCK, ul. Drzymały (Park Siemiradzkiego)

Afterparty: MagnetOffOn od 00:00 

Źródło: MCK w Gorzowie Wlkp.

idn3911

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603