X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Kolejny Kongres Kobiet – Ośno Lubuskie

Data publikacji: 13.07.2018

Już w najbliższą sobotę (14 lipca) kolejny Kongres Kobiet.


kongresosno.jpg

Byliśmy już w Żarach, Krośnie Odrz., Łagowie, Lubniewicach – teraz pora na Ośno Lubuskie. Podczas imprezy porozmawiamy o sprawach ważnych dla Pań. Będzie też można skorzystać z atrakcji podczas pokazów i warsztatów.

Kongresy Kobiet odpowiadają na wiele ważnych pytań. Poruszają one np. sprawy obecności kobiet, a także ich aktywności w życiu społecznym i politycznym. Za każdym razem poważnym rozmowom towarzyszy wiele dodatkowych atrakcji. Nie inaczej będzie w Ośnie Lubuskim.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:45 na placu przy ratuszu. Jednym z punktów imprezy będzie Kongresowa Kawiarenka. Zasiądą w niej kobiety z różnych sfer: samorządowej, parlamentarnej, biznesowej. W rozmowie weźmie udział także marszałek Elżbieta Anna Polak, która za pomocą Kongresów Kobiet chce zachęcić Lubuszanki do działania.

Jak zawsze program będzie także bogaty w różne atrakcje. Organizatorzy zadbali o liczne pokazy: kulinarny, zumby, salsy, jogi na trawie. Dla aktywnych przygotowano też warsztaty, podczas których będzie można dowiedzieć się m.in. jak pozyskać pieniądze na własną firmę i jak skutecznie poruszać się w świece mediów społecznościowych.

Doznania artystyczne ma zapewnić strefa sztuki. W niej wysłuchamy koncertów, odwiedzimy wystawy i spotkamy się rękodziełem. O zainteresowanie uczestników powalczy również strefa zdrowia i urody, w której można uzyskać porady kosmetyczne i porozmawiać z psychologiem. Całość uzupełnią atrakcje dla najmłodszych. W strefie zabawy przygotowano atrakcje dla dzieci, dmuchane zamki i klub czytelnika.

Szczegółowy program imprezy można znaleźć poniżej.


ProgramOsno.jpg

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

 

idn3870

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603