X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Dni Sulęcina już w najbliższy weekend

Data publikacji: 21.06.2018

Burmistrz Sulęcina, Dariusz Ejchart, 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana oraz SOK zapraszają serdecznie na tegoroczne Dni Sulęcina, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca.


dni sucina.jpg

Wyjątkowo 21 czerwca, w czwartek, o godzinie 16:30, organizatorzy zapraszają na Turniej Brydża, który odbędzie się w Sali Kameralnej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. 

W piątek, 22 czerwca, nasze działania przeniosą się do centrum miasta. O godzinie 18:00 na Placu Czarnieckiego odbędzie się Kolorowe Podwórko – gry i zabawy dla dzieci, a poza tym: występy dziecięcych grup teatralnych SOK oraz koncert solistów Studia Piosenki SOK.

Tego dnia na naszej plenerowej scenie wystąpią: The Best of Voice (Agata Hylińska, Jelena Matula, Łukasz Łyczkowski), Łukasz Łyczkowski & 5 RANO, natomiast gwiazdą wieczoru będzie zespół Afromental


regaty.png

W sobotę od godziny 12:00 organizatorzy zapraszają nad rzekę Postomię (Promenada przy Domu Joannitów). Wśród głównych atrakcji: Regaty na Postomii, Plenerowy Turniej Szachowy, Otwarty Turniej w Boule, konkurs sprawnościowy i zabawy w parku linowym. O godzinie 14:30 odbędzie się Spływ na Byle-Czym po rzece Postomii, natomiast w godzinach 16:00-16:30 konkurs na najpiękniejszy wianek. Tuż po ogłoszeniu wyników, wspólnie puścimy wianki do rzeki. Szczegółowe informacje dotyczące wymienionych wyżej konkursów znajdują się na stronie internetowej organizatora tutaj


splyw.jpg

W międzyczasie, o godzinie 12:00 na Stadionie im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie odbędzie się II Memoriał Piłki Nożnej im. Romana Sobczyka. Jednocześnie organizatorzy zapraszają także do Parku Jordanowskiego, gdzie od godziny 12:00 będzie znajdować się Miasteczko Militarne. Wstęp bezpłatny! 

Sobotnie uroczystości w centrum miasta rozpocznie Msza Św. (godzina 10:00), o godzinie 11:30 odbędą się uroczystości związane ze świętem 17 WBZ. Tuż po godzinie 13:00 Koncert Orkiestr Służb Mundurowych ze Szczecina i Wrocławia, tuż po nim odbędzie się Festiwal Przedszkolaków – występy najmłodszych pod hasłem „Na Wojskową Nutę”, kolejnym punktem programu będzie występ grupy kabaretowej Uniwersytetu Trzeciego Wieku„Teraz My”

Swoje umiejętności wokalne zaprezentują artyści: zespół Budka Band (godz. 18:00), zespół Siedemnastka (godz. 20:00) oraz gwiazda wieczoru – Szymon Wydra & Carpe Diem

Na zakończenie dnia pokaz laserowy (godz. 23:00). 

Więcej informacji, program, mapy na stronie tutaj.  

Portal zgora.infoludek.pl jest patronem medialnym wydarzenia Dni Sulęcina.


dni sulecina.jpg

Źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

idn3829

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603