X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Pol’and'Rock Festival coraz bliżej

Data publikacji: 13.06.2018

W dniach 2-4 sierpnia Lubuskie będzie gospodarzem najpiękniejszego festiwalu świata Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock). Do Kostrzyna nad Odrą zawita miłość, przyjaźń i muzyka.


poland rock.jpg

Jak informuje w liście do marszałek Elżbiety Anny Polak prezes fundacji WOŚP, tegoroczny festiwal jest gotowy w 90%. Do festiwalu przygotowuje się także Lubuskie, które tradycyjnie zaprosi na swoją strefę. – Lubuskie będzie grać w tej najpiękniejszej orkiestrze do końca świata i jeden dzień dłużej – zapewnia marszałek.

W tym roku w lubuskiej strefie promować będziemy działania proekologiczne, bo jak wiadomo jesteśmy zieloną krainą i chcemy, aby tak pozostało. Nie zapomnimy także o nowoczesnych technologiach. Jak co roku w strefie pojawi się namiot naszpikowany technologiami. O tym, co jeszcze będzie czekało na Was w naszej strefie będziemy informować w najbliższym czasie.

Do festiwalu przygotowują się także jego organizatorzy – fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak informują zapinają wszystko na ostatni guzik – zaczynając od artystów, którzy zapełnią 4 sceny poprzez gości Akademii Sztuk Przepięknych. Jednak jak podkreślają na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo uczestników festiwalu.

Przypomnijmy, województwo lubuskie od wielu lat współpracuje z fundacją w ramach organizacji festiwalu, dając przykład doskonałej relacji i wzajemnych korzyści.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

idn3822

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603