X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Festiwal Talentów im. Anny German

Data publikacji: 13.05.2018

W niedzielę 3 czerwca w zielonogórskim Amfiteatrze odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German.


anna german.jpg

Na festiwal zaprasza Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki oraz Agata Miedzińska dyrektor Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. Festiwal kultywuje pamięć o patronce zielonogórskiego Amfiteatru. 

Podczas konferencji prasowej prezydent Janusz Kubicki przyznał, że cieszy się, że wracamy do tradycji organizowania festiwali w Zielonej Górze.

- Po wielu latach wskrzeszamy imprezę jaka odbywała się kiedyś w naszym mieście. Mam nadzieję, że będzie to wydarzenie na najwyższym poziomie, z którego będziemy dumni i o Zielonej Górze będzie głośno. Cieszę się, że odwiedzi nas zacny zespół artystów takich jak Maryla Rodowicz, Kasia Cerekwicka, Justyna Steczkowska, Halinka Młynkowa, czy Michał Szpak - podkreślił prezydent. 

Reżyserem wydarzenia jest Konrad Smuga.

- Formuła festiwalu będzie specyficzna, podzielona na dwie części. Połączymy gwiazdorską obsadę i będziemy wspominać wielką artystkę Annę German. Pierwsza część będzie poświęcona Annie German, czyli opowiemy jej historię, przybliżymy sylwetkę i piosenki, natomiast w drugiej części damy szansę młodym wokalistom, którzy zmierzą się z repertuarem Seweryna Krajewskiego. Osoba, która wygra tę część dostanie statuetkę Anny German oraz nagrodę pieniężną. 

Bilety w cenie: 50 zł (Sektor A numerowany) i 30 zł do nabycia od 25 kwietnia w systemie sprzedaży abilet.pl i na godzinę przed koncertem (tylko w przypadku jeżeli wcześniej nie zostaną wyprzedane). 

Źródło: Urząd Miasta Zielona Góra

idn3771

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603