X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Bachanalia 2018 coraz bliżej

Data publikacji: 08.05.2018

48. Dni Kultury Studenckiej Bachanalia odbędą się w dniach 21-25 maja br. w Zielonej Górze. W programie mnóstwo atrakcji i imprez.

b gl.jpg

Jak co roku, Organizatorzy Bachanaliów przewidzieli dla studentów i mieszkańców Zielonej Góry mnóstwo atrakcji i imprez – począwszy od wydarzeń sportowych organizowanych przez Akademicki Związek Sportowy, poprzez już tradycyjne Zmagania Akademików realizowane przez AEGEE, a skończywszy na koncertach na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego. Całe święto rozpocznie Parada Bachanaliowa, której tegoroczny motyw to „Dziki Zachód” i właśnie w takiej atmosferze będą odbywać się całe Bachanalia.

Z roku na rok poprzeczka jest stawiania coraz wyżej, dlatego też obok już stałych punktów programu pojawią się nowe wydarzenia, chociażby takie jak Splash of Colors, czyli kolorowa zabawa wzorowana na hinduskim Święcie Holi.

Wzorem poprzedniego roku Organizatorzy zadbają o dobre humory studentów i mieszkańców Zielonej Góry, ponieważ już we wtorek 22 maja odbędzie się II edycja Stand Up Polska. Na scenie pojawi się Wojtek Fiedorczuk, Maciej Adamczyk i Michał Kutek. Organizatorzy gwarantują niekontrolowane wybuchy śmiechu!


b ogolny.jpg

Ostatnie dwa dni trwania studenckiego święta to święto muzyki. Tym razem do Zielonego Grodu zjadą takie gwiazdy jak Brodka, Łąki Łan, Nocny Kochanek, Piękni i Młodzi, Quebonafide, Dj Soina i zespół Sielska. Tych gwiazd nie trzeba nikomu przedstawiać, a ich muzyka trafi w gusta każdego mieszkańca Zielonej Góry. 


czwartek.pngpiatek.png

Bilety na czwartkowe i piątkowe koncerty są do nabycia na w serwisie abilet.pl, a także w wielu punktach na terenie Miasta (ich lista znajduje się na stronie www.bachanalia.pl.

Poniżej szczegółowy program Bachanaliów 2018. 

Więcej informacji na stronie: www.bachanalia.pl.

Portal Infoludek.pl jest patronem medialnym Bachanaliów 2018.

Źródło: Organizator

Pliki:

Program - typ: Plik tekstowy, waga: 14,38 KB

idn3764

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603