X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Dzień pełen atrakcji w Centrum Przyrodniczym

Data publikacji: 21.02.2018

Główną atrakcją będzie „ożywiony”, animatroniczny dinozaur, witający odwiedzających.


dzie-dinozaura-baner.png

Światowy Dzień Dinozaura, przypadający na 26 lutego, to wspaniała okazja by przybliżyć naszym gościom te prehistoryczne gady, które w erze mezozoicznej zamieszkiwały naszą planetę. Przygotowaliśmy masę atrakcji związanych z tymi zwierzętami, które będą czekać na naszych Gości 25 lutego od godziny 13:00 do 18:00.

Program:

- Animatroniczny dinozaur. W wybranych godzinach animatroniczny dinozaur razem z Indiana Jones będzie witał i zabawiał gości Centrum Przyrodniczego.

- Film 3D i wykopaliska. W wybranych godzinach będzie prezentowany film dla wszystkich uczestników wydarzenia. Dzięki animacji 3D uczestnicy lepiej poznają świat dinozaurów. Na stanowisku z czujnikiem głębi, możliwe będzie również wirtualne odkopanie różnych gatunków dinozaurów (szkieletów). Następnie będzie można zobaczyć jak przedstawiciele poszczególnych gatunków wyglądali i pobawić się z tymi wirtualnymi zwierzętami.

- Zabawa w paleontologa. Na sali ekspozycyjnej znajduje się piaskownica z ukrytymi szczątkami dinozaura. Uczestnicy zabawy za pomocą pędzelków i łopatek będą mieli za zadanie odkopać te artefakty. Dodatkowe informacje na ich temat zostaną przedstawione na tablicy informacyjnej. Wokół stanowiska wyeksponowane będą figury dinozaurów.

- Stanowiska „Świat Dinozaura”. Na sali interaktywnej zostaną przygotowane stanowiska warsztatowe. Uczestnicy w każdym wieku będą mogli wykonać samodzielnie dinozaura z balonów, maskę przedstawiającego ulubionego dinozaura albo stworzyć przy użyciu kredek prehistorycznego gada.

- Dino(ozo)boty. Wyścigi ozobotów na specjalnych trasach, to przygoda z dinozaurami w roli głównej, które na specjalnych planszach przemierzają Park Jurajski.

- Koło fortuny. Quiz o dinozaurach, z nagrodami.


dinozaur.jpg

Źródło: Centrum Przyrodnicze

idn3668

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603