X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Nowość w Sulęcinie - Mistrzostwa Gry w Kapsle

Data publikacji: 14.02.2018

SOK zaprasza 24 lutego 2018, od godziny 15:00 na "Kapsel Cross" - turniej rozgrywek znanych wszystkim z dzieciństwa.


gra w kapsle.png

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza serdecznie na pierwszą po latach edycję Kapsel Cross. To zunifikowana przez nas odmiana popularnej gry w kapsle, która rządziła na podwórkach jeszcze kilkanaście lat temu. To prawdopodobnie jedyna taka impreza w Polsce! 

Przystosowaliśmy je do warunków i rzeczywistości klubowej, nadając im widowiskowości i zachowując emocje związane ze zdrową sportową rywalizacją. Odbędzie się ona na specjalnie przygotowanym torze, czerpiącym wszystko co najlepsze z dziecięcej zabawy. Będzie więc trudna trasa, wymagające przeszkody, ale przede wszystkim wyśmienita zabawa i rywalizacja, a poza tym: kilka ton piasku, międzynarodowa impreza, dodatkowy tor z myślą o najmłodszych, świetna muzyka, sportowa batalia, bardzo atrakcyjne nagrody i genialna atmosfera. Czego chcieć więcej? 

Tor zostanie zaprojektowany i ustawiony w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, dzięki czemu rywalizacja zyska na oprawie – zawody przewidziane są dla zawodników od 15 roku życia, ale przygotujemy także tor dla dzieci. O oprawę muzyczną zadbają dj-e: zarówno w Sali Widowiskowej jak i w Klubie u Bulka, gdzie odbędzie się poturniejowe Afterparty w karaibskich rytmach. 

Dla najlepszych zawodników przewidziane są pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe, ale każdy z zawodników w pakiecie startowym otrzyma: numer startowy, pamiątkowy medal oraz wstęp na Afterparty. 

Wstęp jedynie na afterparty do klubu: 5 zł
Wpisowe na turniej: 15 zł 

Zapisy poprzez platformę Facebook: 


plakat.jpg

Źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

Pliki:

Regulamin - typ: Plik tekstowy, waga: 12,29 KB

idn3653

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ



Bilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603