X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Strefa kibica w SOK

Data publikacji: 22.11.2017

Łukasz Łyczkowski bez trudu pokonał konkurencję i już w najbliższą sobotę (25.11), będziemy mogli oglądać finał The Voice of Poland z Łyczkiem w roli głównej!


kibicujemy.jpg

Z tej okazji w Sulęcińskim Ośrodku Kultury powstanie strefa kibica. I to nie byle jaka, bo widzimy się o godzinie 20:00 na Sali Widowiskowej!

Czujecie już te emocje? Bądźcie z nami! Niech Sulęcin się zjedna i wspólnie obejrzy ten historyczny moment.

Nie zapominajmy także o wysyłaniu smsów na Łukasza. Głosować możemy przez cały tydzień. SMS o treści 4 na numer 7350. 

Łukasz Łyczkowski, sulęcinianin, lider zespołów 5 RANO oraz Jam Band w najbliższą sobotę, będzie walczył w finale programu The Voice of Poland. 

Jak wygląda dotychczasowa kariera Łukasza w telewizji?
W „Przesłuchaniach w ciemno” wokalista obrócił trzy jurorskie fotele po zaśpiewaniu utworu „Wierzę w lepszy świat” braci Cugowskich. Następnie, w bitwach, zaśpiewał piosenkę ze swoją bratnią duszą, Agatą Hylińską, „Come together” zespołu The Beatles. Utwór okazał się być łaskawszy dla rockmena, tym samym Łukasz przeszedł do nokautów. W nokautach zaprezentował nam coś, w czym czuje się najlepiej: „Sen o Victorii” Dżemu. Swym wykonem powalił jurorów na kolana – Tomson i Baron byli na tyle zadowoleni z występu Łukasza, że stał się on jego przepustką do odcinków na żywo. Jako jeden z czwórki artystów z drużyny chłopaków, w pierwszym LIVE zaśpiewał „Nie widzę Ciebie w swych marzeniach” zespołu Skaldowie. Awansował jako pierwszy ze swojej drużyny, pozostawiając pozostałe trzy uczestniczki w tyle. Jako pierwszy przeszedł do kolejnego etapu, otrzymując najwięcej głosów od telewidzów. W ostatnim odcinku, 11 listopada, awans do półfinału zagwarantowała mu piosenka Jimiego Hendrixa, legendarnego gitarzysty, wokalisty i kompozytora – „Little wings”…


Bukasz.jpg

Ale, ale… Na strefie kibica nie kończy się Andrzejkowy, sobotni wieczór! Tuż po transmisji SOK zaprasza do Klub U Bulka na Andrzejki: Alians + support: 4MD

Alians + support: 4MD
Miejsce:
Klub u Bulka / SOK
Data:
25.11.2017
Godzina:
22:30
Wstęp:
Bilety: 15 / 20 zł


andrzejki.jpg

Źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

 

idn3533

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603