X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Podróże w obiektywie - konkurs fotograficzny

Data publikacji: 12.10.2017

Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna zapraszają na konkurs fotograficzny pod hasłem "Podróże w obiektywie".

13 festiwal.png

W ramach Festiwalu podróżniczego „Tam i z powrotem, czyli podróże małe i duże” SOK oraz Biblioteka Publiczna zapraszają na konkurs fotograficzny pod hasłem "Podróże w obiektywie".

Prace należy składać do dnia 18.10.2017 r. w Bibliotece Publicznej w Sulęcinie lub w sekretariacie SOK przy ul. Moniuszki 1. Zdjęcia powinny być wydrukowane w formacie zbliżonym do A4.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Uczestnikiem konkursu może być każdy, za wyjątkiem członków jury oraz ich rodzin.

Konkurs fotograficzny to inicjatywa stworzona w celu promowania podróży jako sposobu spędzania czasu wolnego oraz upowszechniania i popularyzacji fotografii jako dziedziny sztuki.

Celem konkursu jest prezentacja fotografii z podróży oraz zwizualizowanie pasji podróżniczej, a także popularyzacja podróżowania jako formy spędzania czasu wolnego.

Fotografie dopuszczone do udziału w konkursie będą oceniane pod kątem inwencji i kreatywności. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas obchodów festiwalu podróżniczego „Tam i z powrotem, czyli podróże małe i duże”. 

Więcej informacji oraz Regulamin konkursu Tutaj. 

Źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

idn3484

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603