X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Weekendowy Szlak Naukowy

Data publikacji: 03.10.2017

II edycja Weekendowego Szlaku Naukowego odbywać się będzie w dniach 20-22 października 2017r.123finaB.png

Celem akcji jest promocja uczelni wyższych, innowacyjnych firm oraz instytucji zajmujących się szeroko rozumianą nauką. Chodzi także o podkreślenie roli, jaką w rozwoju lubuskiej nauki odgrywają środki unijne, w tym Regionalny Program Operacyjny – Lubuskie 2020.

 

Do udziału w akcji zostali zaproszeni partnerzy tacy jak: uczelnie wyższe, lubuskie firmy, koła zainteresowań, muzea, teatry, biblioteki, izby pamięci, instytucje otoczenia biznesu oraz przedsiębiorstwa wdrażające innowacyjne rozwiązania. We wskazanym terminie na terenie województwa lubuskiego zaplanowano szereg bezpłatnych przedsięwzięć: pokazów, spotkań, wykładów, warsztatów, lekcji, dni otwartych, itp. Podsumowaniem całości będzie event „Laboratorium Lubuskiego Odkrywcy”, który odbędzie się 21 października w Zielonej Górze.

 

W ramach akcji na Lubuszan czeka ponad 150 atrakcji oferowanych przez blisko 40 podmiotów. „Weekendowy Szlak Naukowy” to okazja do wypromowania miejsc w regionie związanych z nauką od dziedzin ścisłych po artystyczne. Do udziału w „Weekendowym Szlaku Naukowym” organizatorzy zapraszają całe rodziny. Na pewno każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

Więcej o wydarzeniach Weekendowego Szlaku Naukowego znajduje się na stronie: http://szlaknaukowy.lubuskie.pl

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

 

 

 

idn3473

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603