X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Otwarcie nowoczesnego przedszkola w Otyniu

Data publikacji: 06.09.2017

Nowoczesne, kolorowe i pełne radości Przedszkole nr 1 otwarto przy szkole podstawowej w Otyniu.


przedszkole nr 1.png

Inwestycja została zrealizowana ze środków RPO Lubuskie 2020. Przedszkole powstało w rekordowym czasie 3 miesięcy. - Jest to bardzo ważna inwestycja w regionie lubuskim, ponieważ naszym celem jest tworzenie jak najlepszych warunków do życia dla naszych mieszkańców. Najmłodsi obywatele Lubuszanie potrzebują wysokich standardów – mówiła podczas uroczystości marszałek Elżbieta Anna Polak.


przedszkole gB.jpg

Do przedszkola uczęszcza 100 najmłodszych Lubuszan. Niezwykle ważne jest to, że przedszkole posiada oddziały integracyjne i jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Inwestycja sfinansowana została ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020. Jak podkreśla marszałek Elżbieta Anna Polak, że inwestycje w najmłodsze pokolenie są niezwykle ważne. - W zakresie polityki prorodzinnej przeznaczamy spore środki w ramach PRO na poprawę dostępności do opieki edukacyjnej i przedszkolnej. Najmłodsi obywatele Lubuszanie potrzebują wysokich standardów. Mam nadzieję, że będzie to przykład dla innych przedszkoli, po to żeby przyszłe pokolenie, kiedy przejmie po nas pałeczkę było super wychowane. Bo to co my dziś robimy, robimy dla przyszłych pokoleń – mówiła.


przedszkole.png

Głównym celem projektu jest Wzrost jakości oświaty na poziomie elementarnym w Gminie Otyń, a tym samym zwiększenie szans edukacyjnych dzieci z terenów wiejskich.

Wartość projektu: 1,3 mln zł
Dofinansowanie RPO L2020 – 1,1 mln zł

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

idn3442

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603