X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Ruszyła rekrutacja misji gospodarczej do USA

Data publikacji: 09.08.2017

Misja do USA obejmie wizytę w Dolinie Krzemowej w San Francisco oraz na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas.


CES.jpg

Prowadzisz swoją firmę zarejestrowaną na terenie województwa lubuskiego? Jesteś MŚP z branży elektronicznej i chcesz rozwijać swój biznes na całym świecie? Możesz wziąć udział w misji gospodarczej do Doliny Krzemowej w USA organizowanej przez Urząd Marszałkowski. 8 sierpnia br. rozpoczęto rekrutację na wyjazd. Wnioski można składać do 15 września. Wyjazd odbędzie się w terminie pomiędzy 6 a 13 stycznia 2018 roku.

Targi CES są światowym miejscem spotkań wszystkich, którzy rozwijają się w interesie konsumentów wysokich technologii. Od ponad 50 lat CES jest platformą wprowadzania innowacji i technologii, która zmieniła świat. W Las Vegas co roku organizowane jest spotkanie dla wszystkich, którzy rozwijają się w dziedzinie technologii konsumenckich i gdzie innowacje nowej generacji są wprowadzane na rynek. 

W programie misji znajdą się także:
- udział w giełdzie korporacyjnej, spotkaniach match-makingowych, networkingowych w akceleratorach high-tech oraz start-upowych,
- spotkania z przedstawicielami lokalnej administracji, członkami Polsko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej w Nevadzie, a także członkami Venture Capital oraz mentorami z Doliny Krzemowej
- wizyty w kampusie Google, korporacji w Dolinie Krzemowej lub San Francisco i spotkanie z przedstawicielami NASA. 

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok. 3900 zł netto. 

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail: coi@lubuskie.pl, coie@lubuskie.pl:
- formularza zgłoszeniowego (załącznik nr 1)
- formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis (załącznik nr 2)
- zaparafowanego projektu umowy (załącznik nr 3) jako potwierdzenie zapisów dokumentu
- kopii certyfikatów, atestów, patentów i innych dokumentów wymaganych w obrocie towarami na rynkach zagranicznych/danego kraju. 

Misja organizowana jest w ramach projektu ”Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w zagranicznych targach i misjach gospodarczych”. 

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w regulaminie zamieszczonym poniżej. 

Jednocześnie organizatorzy informują, że w przypadku niewyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku. 

Pytania można zadawać pod numerami tel: 68 456 5 425, 68 456 5 331 lub drogą mailową coi@lubuskie.pl, coie@lubuskie.pl

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

Pliki:

projekt umowy - typ: Plik tekstowy, waga: 846,5 KB
formularz informacji - typ: Arkusz kalkulacyjny, waga: 81,79 KB
formularz zgłoszeniowy - typ: Plik tekstowy, waga: 241 KB
regulamin rekrutacji - typ: Plik tekstowy, waga: 261,5 KB

idn3415

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603