X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Festyn Lotniczy z okazji Dnia Dziecka

Data publikacji: 19.05.2017

3 czerwca br. z okazji Dnia Dziecka na lotnisku w Przylepie odbędzie się Wielki Festyn Lotniczy z mnóstwem atrakcji dla całych rodzin.

  festyn.jpg

Niezapomniane pokazy, mnóstwo atrakcji, wspaniała, rodzinna zabawa i koncerty - to wszystko zaplanowano na czerwcową zabawę. Dodatkowym powodem do świętowania jest 60-lecie Aeroklubu Ziemi Lubuskiej. 

Skoro lotnisko i dobra zabawa to oczywiście nie może zabraknąć mrożących krew w żyłach pokazów lotniczych przygotowanych przez Aeropackt z Poznania. Niewiarygodne akrobacje lotnicze będzie można zaobserwować na zielonogórskim niebie. 

Promując i dbając o zdrowie organizatorzy nie zapomnieli o rowerzystach. Powstanie specjalny parking rowerowy dla wszystkich tych, którzy wybiorą właśnie ten środek lokomocji, żeby dostać się na imprezę. To jeszcze nie wszystko. Podczas całej zabawy odbędzie się Airshow Bike - ogólnopolski maraton na rowerach stacjonarnych. 100 rowerów i 5 prowadzących z różnych miast naszego kraju porwie uczestników zabawy na wspólną, 5-cio godzinną jazdę.

Dla miłośników piknikowania i błogiego leniuchowania planowana jest ogólnopolska akcja kocykowania - będziemy zachęcać mieszkańców do spędzania czasu na świeżym powietrzu, ze zdrowym prowiantem. Oczywiście podczas festynu, organizatorzy zadbali o strefę gastronomiczną, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, by miło i z pełnym brzuchem spędzić czas. 

Zgrana Rodzina tradycyjnie wraz z Partnerami programu przygotuje wiele ciekawych stoisk, pokazów i warsztatów. Na płycie lotniska powstanie wyjątkowe, rodzinne miasteczko pełne niespodzianek i atrakcji dla całych rodzin. Odbędą się warsztaty plastyczne i kulinarne, będą konkursy sprawnościowe i zabawy dla dzieci, zajęcia taneczno ruchowe i zabawy na trampolinach. Podczas Dnia Dziecka wszyscy milusińscy będą mieli okazję wykonać kolorowe i szalone eksperymenty i pomalować sobie buźki. W trakcie imprezy będzie można podszkolić język angielski podczas różnorodnych językowych zabaw. Atrakcji będzie wiele, zapraszamy całe rodziny do wspólnego świętowania i niezapomnianej zabawy. Nie zabraknie pokazów sprzętu wojskowego i fascynujących wozów strażackich oraz policyjnych, a Aeroklub zaprosi wszystkich chętnych na warsztaty modelarskie. 

Myśląc o zdrowiu i bezpieczeństwie wszystkich dzieci, Zgrana Rodzina przygotowała kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Każdy rodzic będzie mógł się zapoznać z najważniejszymi zasadami udzielania pomocy. Szkolenie poprowadzą profesjonaliści, a cały kurs zakończy się wydaniem certyfikatów. 

Oprócz strefy rodzinnej, organizatorzy nie zapomnieli o strefie koncertowej. Na scenie oprócz lokalnych zespołów dziecięcych - wokalnych i tanecznych, stanie Gwiazda - Michał Wiśniewski i zespół Ich Troje, którzy przypomną swoje hitowe przeboje. 

Cała impreza podzielona będzie na dwie części - festynową, która potrwa od 12.00 do 18.30 i koncertową trwającą od 19.00 do 21.00 zakończoną zjawiskowym pokazem lotniczym ze specjalną pirotechniką. 

Ogólny scenariusz imprezy: 
12:00 - 12:30 - Otwarcie festynu i występ Orkiestry Wojskowej z Żagania
12:30 - 13:30 - I część pokazu lotniczego
13:30 - 15:30 - prezentacje zespołów dziecięcych i młodzieżowych
15:30 - 16:30 - II część pokazu lotniczego
16:30 - 17:30 - Występ Orkiestry Wojskowej z Żagania
17:30 - 18:30 - III część pokazu lotniczego
19:00 - 21:00 - występ zespołu Ich Troje
21:00 - 21:20 - finałowa IV część pokazu lotniczego
21:20 - zakończenie festynu 

12:00 - 18:30 - Miasteczko Rodzinnych Atrakcji - prezentacje i niespodzianki przygotowane przez Partnerów Programu ZGrana Rodzina


festyn 1.jpg


festyn 2.jpg

Źródło: Urząd Miasta Zielona Góra

idn3365

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603