X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Koncert Wojtka Mazolewskiego w Zielonej Górze

Data publikacji: 16.03.2017

13 maja br. oddajmy się niesamowitemu klimatowi, który w Filharmonii Zielonogórskiej tworzyć będą muzycy Mazolewski Quintet, John Porter i Justyna Święs (The Dumplings).


457416128bb4dd3542b965275fd9e58e.jpg

Wojciech Mazolewski, czołowy Polski muzyk jazzowy, w którego nutach czai się tajemnica wymykająca się wszelkim znanym definicjom. Wybitny jazzman, który stworzył nurt muzyczny będący wyjątkowo subtelnym połączeniem jazzu, punku i folku. Podbił serca słuchaczy nie tylko w Polsce, ale także i na całym świecie, o czym świadczą liczne międzynarodowe trasy koncertowe gdzie jest gorąco przyjmowany. Już 13 maja oddajmy się niesamowitemu klimatowi, który w Filharmonii Zielonogórskiej wraz z niepowtarzalnymi dźwiękami Wojtka tworzyć będą muzycy Mazolewski Quintet, elektryczne brzmienia Johna Portera i niesamowity głos Piotr Zioły, Ani Rusowicz i Justyny Święs (The Dumplings). Ten koncert, który promuje najnowszą płytę "Chaos pełen idei" będzie pełen niespodzianek, niesamowitych dźwięków i magii. Najlepsi muzycy, moc instrumentów i niesamowita relacja z publicznością. Ten koncert zapadnie w pamięci każdego widza. Nie może Was tam zabraknąć!

Bilety do nabycia w serwisie www.bilety.infoludek.pl

Źródło: Materialy promocyjne organizatora

idn3338

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603