X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Rusza nabór zespołów na Festiwal Miasto Rocka

Data publikacji: 06.02.2017

Do udziału w festiwalu (11 czerwca 2017 r.) zaproszone są zespoły wykonujące każdą odmianę muzyki rockowej.

miasto_rocka_podstrona.jpg

Ruszył nabór do Przeglądu zespołów rockowych w ramach festiwalu Miasto Rocka 2017. Festiwal jest organizowany jako impreza jednoetapowa, występy uczestników i ogłoszenie wyników odbędą się w tym samym dniu. Konkurs odbędzie się 11 czerwca 2017 roku w Babimoście. Do udziału w festiwalu zaproszone są zespoły wykonujące każdą odmianę muzyki rockowej. Główną nagrodą na festiwalu jest czek na 3000 zł oraz sesja nagraniowa w RecPublica Studios w Lubrzy, łączna wartość nagrody głównej wynosi 7000 zł. Druga nagroda to 2000 zł,a  trzecia 1000 zł. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli Nagrodę Publiczności i inne niespodzianki.

O Festiwalu

Pierwsza edycja festiwalu miała miejsce w 2009 roku podczas obchodów Dni Babimostu. Festiwal powstał z inicjatywy Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście – Anety Sybis-Jeż. Impreza spotkała się z bardzo przychylnym przyjęciem mieszkańców, a i zespoły nie szczędziły komplementów jeśi chodzi o organizację. W 2010 roku festiwal przeniósł się na dużo większy plac przy hali sportowej „Olimpia”, dzięki czemu było więcej miejsca na zaplecze logistyczne. Festiwal ma na celu promocję młodych zespołów, których w naszym kraju nie brakuje, ale przede wszystkim spotkanie i posłuchanie rocka w fantastycznym towarzystwie. Co roku zapraszane są gwiazdy, dzięki którym finał festiwalu wygląda okazale. Dotychczas na festiwalu wystąpili m.in. IRA, Lombard, Big Cyc, Golden Life, Varius Manx, Oddział Zamknięty, Kasia Kowalska, Manchester, Loka, Róże Europy, Kobranocka, Luxtorpeda, COMA, Proletaryat, Agnieszka Chylińska oraz Rezerwat.

Więcej informacji: http://www.miastorocka.gokbabimost.pl i https://www.facebook.com/miasto.rocka.babimost/?fref=ts

Źródło: Organizator

idn3319

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603