X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Rock And Beer Fest w Sulęcinie

Data publikacji: 05.01.2017

03 i 04 lutego 2017 w obiektach Sulęcińskiego Ośrodka Kultury odbędzie się festiwal "Rock And Beer Fest."


Rock And Beer plakat.jpg

Zbliża się wielkimi krokami impreza festiwalowa, jakiej w Sulęcinie jeszcze nie było! Połączenie smaków, tych dosłownych i tych duchowych. Legendarni wykonawcy polskiej sceny rockowej oraz „młoda krew” scen krajowych. Dwa dni, dwie sceny, wyjątkowe atrakcje dodatkowe! Delektować się będziemy muzyką najwyższej klasy oraz wytworami rzemieślniczymi w zakresie trunków niskoprocentowych: piwa lokalne, domowe, nietypowe, rarytasy zagraniczne – wszystkiego ponad 50 gatunków! Wyjątkowa uczta, nakręcona muzyką na obrotach najwyższych!

 

Piątek 03.02.2017

Sala widowiskowo-konferencyjna: Over The Under, Steel Drunk, Black Like Sugar, 5Rano

Klub u Bulka: afterparty (wstęp otwarty)

Sala wystawowa: ogródek piwny

 

Sobota 04.02.2017

Sala widowiskowo-konferencyjna: Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Kobranocka

Klub u Bulka: viproom (tylko karnety VIP)

Sala wystawowa: ogródek piwny

 

Ponadto: stoiska rzemieślnicze, stoiska handlowe z gadżetami artystów i wiele innych atrakcji…

 

Sztywny Pal Azji
Zespół powstał na początku 1986 roku w Chrzanowie, założony przez gitarzystę i głównego twórcę repertuaru Jarosława Kisińskiego. Zasłynął dzięki występowi na Festiwalu Muzyków Rockowych Jarocin ’86, a jej piosenka „Nasze reggae” zyskała miano wręcz hymnu imprezy. „Nasze reggae” było również pierwszym radiowym przebojem zespołu, którego popularność rosła z koncertu na koncert.
W roku następnym Sztywny Pal Azji przedstawił debiutancki album „Europa i Azja”, na którym nie zabrakło przebojów, spośród których szczególnym uznaniem cieszyły się „Kurort”, „Spotkanie z…” i przede wszystkim „Wieża radości, wieża samotności”.

 

Róże Europy
1 000 000 sprzedanych płyt, tysiące koncertów w całej Polsce, występy w USA, Anglii, Austrii, Włoszech! Róże Europy oferują muzykę pełną przebojowości, autentyczności, ciekawej warstwy literackiej oraz uniwersalnego wielopokoleniowego przesłania. To jest zawsze lokomotywa szalonej muzyki z rockową energią, która porywa publiczność ze sobą.

 

Kobranocka
Legenda polskiej sceny rockowej z niezwykle bogatą historią i dorobkiem artystycznym. Pierwszy koncert pod nazwą "Kobranocka" miał miejsce w sierpniu 1985 w warszawskiej Riwierze. O tamtej pory zespół nie schodzi z tonu, porywając kolejne pokolenia odbiorców!

 

5 Rano
Sulęcińsko-łagowski skład rockowy, bluesrockowy, mający za sobą wiele sukcesów i niezwykle popularny. Od 12 lat w służbie rockandrolla, za którego otrzymali wiele prestiżowych nagród.

 

Black Like Sugar
Bydgoski skład, znany w okolicach Sulęcina bardzo dobrze, m.in. Dlatego, że połowa składu tworzyła niegdyś popularne “Heldorado”. Z ogromną charyzmą i precyzją tworzą dźwięki, układające się w ciężkie, acz melodyjne kompozycje! Pozycja obowiązkowa dla miłośników rocka!

 

Steel Drunk / Over The Under
Kolejni reprezentancji kujawsko-pomorskiej szkoły rocka. Zaproponują nam solidną dawkę dźwięków i zapewnią wyśmienitą zabawę!
Over The Under przekaże na m niesamowitą dawkę sothern/groove/stoner metalu, pełną gniewu i buntu! Steel Drunk, to po prostu stary, klasyczny, bezprecedensowy hard rock, jednakże bez ograniczeń stylistycznych i szufladkowania. Solidna dawka mocy!

 

 

idn3303

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603