X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

WOŚP 2017 w Zielonej Górze

Data publikacji: 04.01.2017

Zielonogórski Sztab WOŚP przygotował wiele atrakcji na 25. Finał. Scena główna stanie w samym sercu Zielonej Góry - na deptaku przy Ratuszu.


woosp plakat.jpg

Już 15 stycznia br. 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od godz. 16:00 do 21:00 zagrają dla Was: Mezo, Ewa Jach, Manchester, The Analogs, Vespa, Trzynasta w Samo Południe i Bullfinch. Po każdym koncercie odbędą się bardzo ciekawe "licytacje". Wokół sceny rozstawione zostaną różne atrakcje. Nie zawiodą się miłośnicy militariów czy słodkości. Kibice Falubazu i Stelmetu też znajdą coś dla siebie. Oczywiście organizatorzy zapraszają również dzieci, dla których przygotowane będą różne animacje.

Organizatorzy przygotowali atrakcje dla dzieci i seniorów. Na Scenie Otwartych Serc, przy Filharmonii w godz. 13:00-16:00 odbędą się różne pokazy i koncerty. Na scenę zostali zaproszeni wszyscy chętni, mali i duzi, wnukowie i dziadkowie. Każdy, kto chce otworzyć swoje serce, zatańczyć, zaśpiewać ulubioną piosenkę, oświadczyć się ukochanej albo złożyć podziękowania, np. rodzicom, to Scena Otwartych Serc jest właśnie dla niego. Zostały zebrane zgłoszenia zainteresowanych i już jest gotowy program!

Oprócz tego na parkingu przy Filharmonii będzie można zobaczyć jak wygląda praca tych co pomagają na co dzień. Odbędą się tu pokazy pierwszej pomocy, pokazy strażackie, rozcinanie auta po wypadku, pokazy psów ratowniczych, pokazy wysokościowe i wiele, wiele innych.

Wiadomo już, że Zielona Góra będzie jednym z 9 miast, których finał będzie transmitowany na antenie TVN, TVN 24 i TTV. Na głównej antenie pojawi się aż 6 razy.

Oprócz tego w całym mieście odbędzie się szereg imprez towarzyszących, sportowych i kulturalnych.

***

Jak co roku akcję wspiera marszałek Elżbieta Anna Polak. Wylicytować można imienną sadzonkę winorośli, która posadzona zostanie przy Lubuskim Centrum Winiarstwa oraz możliwość zamieszczenia życzeń na telebimie, znajdującym się przed marszałkowską siedzibą. - Aukcje trwają w serwisie Allegro. Zapraszamy do licytacji - zachęca marszałek.

Na zwycięzcę lubuskiej licytacji w ramach tegorocznej - jubileuszowej akcji czeka imienna sadzonka winorośli, która zostanie posadzona przy Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze i największej samorządowej winnicy w Polsce (licytację znajdziecie pod tym linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/wlasna-sadzonka-winorosli-przy-lcw-w-zaborze-i4011875) oraz możliwość zamieszczenia życzeń na telebimie, który znajduje się przed budynkiem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego (licytację znajdziecie pod tym linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/zyczenia-dla-bliskiej-osoby-na-telebimie-przy-umwl-i4012181). Wylicytować można także Obraz Pacyfę autorstwa lubuskiej artystki Sylwii Gromackiej-Staśko (licytację znajdziecie pod tym linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/obraz-pacyfa-i3916547) oraz rzeźbę tej artystki.

Urząd Marszałkowski wspomoże także największe sztaby w województwie: w Gorzowie oraz w Zielonej Górze. Dzięki sztabowcom z północy województwa będziecie mogli wylicytować poszukiwanie skarbów w jeziorze Lipie w miejscowości Długie koło Strzelec Krajeńskich, czyli nurkowanie z instruktorem w lubuskim jeziorze dla dwóch osób. Z kolei w Zielonej Górze do wylicytowania będzie randka na winnicy wraz z kolacją w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. To może być świetny pomysł na romantyczne spędzenie Walentynek! Do wylicytowania w Zielonej Górze będzie także plakat z ubiegłorocznego Przystanku Woodstock w podpisem Jurka Owsiaka.

Lubuskie zagra z orkiestrą Jurka Owsiaka nawet za granicą. Sztab WOŚP w Brukseli będzie licytował bowiem upominki od województwa lubuskiego.

Źródło: Urząd Miasta Zielona Góra

idn3302

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603