X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Trwa I Lubuskie Forum Kultury

Data publikacji: 13.11.2014

W dniach 13-15 listopada br. odbywa się spotkanie dyrektorów samorządowych instytucji kultury oraz pracowników samorządowych zajmujących się sprawami kultury.

Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Zielonogórski Ośrodek Kultury oraz instytucje kultury działające w województwie lubuskim i pracownicy samorządowi zajmujący się sprawami kultury postanawiają zjednoczyć siły i starania w celu podejmowania wspólnych inicjatyw promujących i propagujących działalność kulturalną pod hasłem lubuskie.kultura.

Lubuskie.kultura to platforma dyskusji o kulturze skupiająca dyrektorów, menadżerów i animatorów kultury działających w regionie. Lubuskie.kultura jest samorządnym, dobrowolnym i trwałym zrzeszeniem i posiada formę "sieci" na wzór istniejących w pozostałych regionach kraju, takich jak: Forum Kraków czy Zachodniopomorskie Forum Kultury.

Celem lubuskie.kultura jest wspieranie działalności kulturalnej prowadzonej przez instytucje kultury województwa lubuskiego poprzez m.in. podejmowanie działań zmierzających do pogłębiania w świadomości opinii publicznej wiedzy o działalności placówek kultury różnego szczebla, a także wymianie doświadczeń i informacji oraz integracji osób działających w sektorze kultury.

Uroczyste podpisanie porozumienia nastąpi podczas I Lubuskiego Forum Kultury, które odbędzie się 13-15 listopada w Zielonej Górze.

Więcej informacji w programie szkolenia i projekcie porozumienia.

idn2676

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603